Bilmek istediğin her şeye ulaş

Tahrik etmeyen barbie hakkında ne düşünüyorsunuz?

Tahrik edeni de varmış da biz mi görmemişiz. Gettiiii anam gençliğim gettii, bir barbiden tahrik olamadan gençlik yıllarım tükendi geçti. Köpeğin kuyruğunun altında, saçın telinde hatta damacanada seviş arayan ve bulan aziz milletimize böyle bir hizmet lazımdı. Vatana millete hayırlı olmasını temenni ediyorum. Yalnız pelüş hayvanların da orasının, burasının açık olmasına karşı da önlem alınmasını yetkililerden bekliyorum. Eşeğe, damacanaya giren ay pardon binen millet maazallah pelüş ayıcığı da affetmez...

Ya kusura bakmayın aklıma takıldı, hani damacananın deliği var, ona uzvunu sokuyor da bebeğe bir şeyini sokamayacağına göre acaba bebeği gö(z)üne mi sokuyor?.?.?.?.?... Oyuncak bebekten tahriş olan ay dilim sürttü, sürtük dil.. varsa lütfen bebekle ne tür fantezileri olduğunu paylaşır mı? Alternatif bebek türbanlı bebek olduğuna göre türbansever arkadaşlarda oluyor bu tür fanteziler. Lütfen türban sever arkadaşlar paylaşın da cahil ölmeyelim.
  • Paylaş
Bir organizma Barbie bebekten tahrik olacak kadar psikolojik sorunlara sahip ise, o zihniyete tahrik etmeyen diye bir olguyu yerleştiremezsin. Adam yerde naylon poşetten bile tahrik olabilecektir zira.
  • Paylaş
1

Kerems, kesinlikle , geçen senelerde sucu dükkanında damacanaya tecavüz eden adam yakalamışlardı :)

Cahillik

Sanirim kast edilen "tahrik etmeyen Barbie" bunlar. Fulla'ymis ismi yalniz.

Tahrik olmaya meyilli bir insani bence bu bebekler de tahrik edebilir. Tahrik etmeyenini(!) uretmek yerine, su zihniyeti degistirmek daha manidar olurdu aslinda.
  • Paylaş
2

Şaman, Bence bunlar da türbanlı fantezisinin artmasına yol açacaktır. :)

Sevim koş adamlar iyice sapıttı.
  • Paylaş
Tahrik etmeyen damacana yapılmadan bunun yapılmasını kınıyorum=))
  • Paylaş
Hepimiz Peter Pan'ız.
  • Paylaş
1

Şaman, Ben de hep Parmak Çocuk'la Peter Pan'ı birbirine karıştırırım. :)

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

360 Görüntülenme9 Takipçi6 Yanıt

Konu Başlıkları