Bilmek istediğin her şeye ulaş

Takip ettiğiniz haber siteleri hangileri? Bu sitelerde yorum yapıyor musunuz ve yorum yapma ihtiyacını neden duyuyorsunuz?

İki üç saatte bir mutlaka haber sitelerine bakarım. ntv.com.tr takip ediyorum.
Haber sitelerine yorum yazma ihtiyacı hiç hissetmiyorum. Doğrudan tüketip çıkıyorum.
  • Paylaş
Gündemden genel haberler ise sorulan, bunun için resmi olarak bir siteyi takip edtmiyorum. Twitter'ı kullanarak önemli haberleri yakalamaya çalışıyorum. Burada paylaşılan linkleri okuduktan sonra kendim hızlı bir araştırma daha yapıyorum haber ile ilgili. Genel olarak yorum yapma ihtiyacı duymuyorum ama yorumları çoğunlukla okurum ve oylama sistemi varsa mutlaka katılımda bulunurum yorumları inceleyerek.

Bunun dışında RSS ile takipte olduğum çok sayıda blog ve portal var. Günün belirli bir zamanını mutlaka bunları inceleyerek ve okuyarak geçiriyorum. Buralarda da genel olarak yorum yapma ihtiyacı hissetmiyorum ama youmları mutlaka incelerim.
  • Paylaş
Hergün Habertürk, ensonhaber, Hürriyet, DHA, IHA, Milliyet, vs haber sitelerinden gündemi takip ediyorum. Farklı haber sitelerini takip ederek birinin yazıpta diğerinin yazmadığı, mevcut haberi abartıp-abartmadıklarına, ... Bakıyorum. Şu yada bu haber sitesinde sürekli yorum yapayım diye bir çabam yok arasıra da olsa yorum yapıyorum. Genelde yorumları okurum. Bir keresinde bir konu hakkında yorum yazarken karşı tarafın cevaplarıyla kendimi 2 saat boyunca chat leşir halde buldum. Sonuç karşımdaki DHKPC li olduğunu itiraf etti , herkesten intihar bombacısı olmayacağını ve ölen masum insanlar için emperyalizmin uşakları oldugunu söylemesi , bunu bir hakmış gibi anlatması beni dehşete düşürmüştü.
  • Paylaş