Bilmek istediğin her şeye ulaş

Tanımadığımız bir birey hakkında eleştiride bulunmanın doğru olmadığını da göz önünde bulundurarak Melda Saf ve onun temsil ettiği kültür ve çevre ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

ve bu videolarda gördüğünüz kız Melda SAF. Yaptığı konuşmaların, kullandığı ifadelerin ve üslubunun toplumun etik değerleriyle uyuşmadığını hatta toplumun çoğunluğundan tepki alacağı bu yaşta bir bireyin anlayamayacak kadar toplumdan izole olması mümkün müdür? Sebebi para mıdır? Yetiştirme, eğitim, aileden kopuk büyüme, dikkat çekme isteme v.s sebepler olabilir mi?Düzenle
Arabasındaki videosunu izlemiştim ondan sonra da basın açıklaması yaptığı bir videosunu izlemiştim. Basın açıklaması yaptığı videoda bu videoları kendi facebook profilinde arkadaşlarıyla eğlence amaçlı paylaştığını söylemişti. O yüzden ben pek eleştirme yanlısı değilim. Ancak kendini doğru dürüst ifade bile edemeyen, şımarık, kendini geliştirmemiş biri olduğu belli. O yüzden itici olduğu tartışılamaz. Benim arkadaş olarak seçeceğim bir insan da değil ama kendi eğlence anlayışı kendinedir. Profilinde paylaştığı videoların dışarı sızması da şansızlığı.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

166 Görüntülenme2 Takipçi1 Yanıt

Konu Başlıkları