Bilmek istediğin her şeye ulaş

Tapeler, para sayma makineleri, para dolu ayakkabı kutuları hatta oğlunun elinde kriptolu telefon olmasıyla kanıtlanmış suçlarla başbakan cumhurbaşkanı olabilirken, sadece içinde yasal olmayan bir laf bile geçmeyen tapeler kanıt gösterilerek Deniz Seki'nin hapse atılması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Biliyorum kiminizin kıçından donunu çalsalar siyasetle ilgilenmeyecek ama adalet de adaletsizlik de bir gün herkesin başına gelecek. Tapelerin otantikliği bağımsız kuruluşlarca onaylandı ve en kritik 10 tanesi kayboldu. 4 akape bakanı hakkında haber yasağı geldi. En başlarındaki de sarayda oturuyor. Deniz Seki olayında ise ne bir uyuşturucu kırıntısı ne de tapede geçen bir laf var...Düzenle
Deniz Seki bir yana, konu yargı konusu. Türkiye'de maalesef yargı hiçbir zaman bağımsız olamamıştır. 'Hukukun üstünlüğü' amil kılınamamıştır. İktidarın üstünlüğü, başbakanın üstünlüğü, askerî rejimin üstünlüğü vb. üstünlükler, yargının tepesinde kılıç gibi sallanmıştır. Adaletin terazisini tutan kadının gözleri bağlı olmamıştır.
  • Paylaş
Minareyi çalan kılıfını hazırlar.
Sanatçı grubuna yapılan itibarsızlaştırmanın altında mutlaka birşey vardır. Yapılan büyük haksızlığı kınıyorum. Rte nin yeğeni kilolarca uyuşturucuyla yakalandı ve aramızda.
Adeletsizlik diz boyu hattı boğazımızda bataklık.
  • Paylaş
Para sayma makinalari polis/savci kimse artik getirdi, poza koyup resim medyaya sevis edildi ve internetlilerin bazilari bunu gevis getirip duruyorlar. Para dolu ayakkabi kutusu da fake. Kanitlanmis kelimesi resmen yalan geriye pek bir sey kalmiyor. Zavalli Erdogan manyaklari . . .
  • Paylaş
5

Şaman, Biliyordummm, kendine gazeteci diyenlerin hepsi penguen. @hakkan açılışa davet ☺ İnternetli ne la? Muhalefet partisi felan mı? Bunlarrr mı? İkinci anadalım ses mühendisliği ve diyorum ki tapelerin hepsi otantik, yani konuşan sizin reiz, montaj, dublaj da yok. Para kasaları ve sayma makineleri ne? Bu ay amma aktrol yaptı burası da... Haa bir de sormak isterim bir tane anadal okudun mu? Yayın yasağı neden konuldu sence? Hani hepsi masumdu da neden ifade vereceğine savcıları sürdü? Sen niye yaşıyorsun?

Şaman, İnternetliye hala gülüyorum Allah seni de güldürsün. O kadar cahilsin ki keşke ölsen.

Doğan Ataman, Zavallı erdoğan ....gılı. uyumaya devam

Şaman, Uyumuyor o, gayet uyanık, neyi neden, kimin götünü yalamak için yaptığının gayet bilincinde. Su uyur AkTrol uyumaz... İnternetliymiş yahu, ben de Harran'lıyım... Cehaletin gözü kör olsun...

Doğan Ataman, Bu'nları ciddiye almıyorum.

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

111 Görüntülenme7 Takipçi3 Yanıt