Bilmek istediğin her şeye ulaş

Tarayıcınızın giriş sayfası nedir? Neden? Sizce giriş sayfası diye bir şey kaldı mı?

Google'a devam. Bence giriş sayfası internete açılan yol. Sorulamızın cevabı olabilecek sonuçları önümüze serer, samanlıkta iğne aramaktan bir tık üste çıkarır bizi. Yani daha kısa sürede ve daha az uğraşla sonuca ulaşmamızı sağlar. Benim kanaatimce, "gereklidir. "
 • Paylaş
Giriş sayfasının yerini tarayıcıya gömülü kısayol ve uygulamalar alıyor artık bunu da en iyi Chrome yapıyor.
 • Paylaş
Giriş sayfası kullanmıyorum. Zaten üst bar da google Toolbar var neden bir de açılış sayfası olsun ki? Giriş Sayfam blank yani bomboş geliyor. Zaten chrome alerjim var. Bütün ilkel insanlar gibi ie kullanıyorum:)
 • Paylaş
Hakkan a Katiliyorum Evet Google Güzel bir arama motoru yanlız sana katılıyorum ama şu şekilde Chrome zaten ie nin alt yapısını kullanarak internete çıkmamızı sağlıyor ve şöyle birşey daha var chrome da bir web sitesine gidiğinizde o web sitesini kendi bilgileriyle düzenleyip önümüze koyuyor ama ie bütün ayıbıyla ortaya çıkarıyor bir yazılımcıysanız ki web tasarımcısıysanız eğer ie kullanmanız mantıklı ve aynı zamanda chrome yazdığınız herşeyi takip edip sizin önünüze ilgilendiğiniz konu ile ilgili reklamlar çıkmasında yardımcı oluyor : ) Müşteri odaklı çalışıyor bu yüzden kimse benim ne yaptığımı görmemesi daha mantıklı ki şölede bir durum var görürse microsoft görsün canımmm : D onun sayesinde para kazanıyorum
 • Paylaş
Google. Sayfayi ilk actigimda aklima gelen yada yapacagim ilk seyi aninda yapabiliyorum. Bilmedigim ve bana Google kadar yardimci olmayan baska bir websitesine niye reyting kazandirayim dusunceside var aslinda... .
 • Paylaş
Bana göre gereklidir. Neden ? Giriş sayfası olarak genelde arama motorları olur. (yandex, google, bing vs vs ) Bunun sebebi ise internete giriyorsak birşeyler aramak araştırmak için gireriz. Aramaktan kastım ödev ararsın, film ararsın, hatta facebook twitter ararsın. Direk kimse twitter.com yazıp girmez. Bir arama motorunda arar çıkan sonuçlardan girer.

Gerekli değildir. Neden ? Arkadaşlarında dedikleri gibi chrome, mozilla vs tarayıcıların kendi uygulamaları var. Veya tarayıcının üst kısmını arama motoru olarak kullanıp oraya yazarak ararız. Bu da bir nevi açılış sayfası olarak düşünülebilir. Çünkü ha google'a yazıp aramışsın yada oraya yazıp aramışsın aynı şey sonuçta. Artık favoriler var. Kullanıcılar girecekleri sitelerin adreslerini favorilerine ekleyerek girebiliyor ve arama yapmalarına gerek kalmıyor.

Velhasılı kelam çok tartışılabilecek bir konudur. Münazarası, açık oturumu, tartışması yapılabilir.
 • Paylaş
Hala ve hala Google. Neden onemli derseniz orumcek agi gibi her yerdeler. Aradiklarimiz onlarda.
 • Paylaş
1

Mehmet Gündüz, Onlardaki Sunucu Kapasitesi ve milyonlarca gerekli gereksiz veri tabani bilgisi benim sitemde olsa şuan herkes ana sayfasini (Tarayici giriş sayfasini) benim sitemi yapardi :)

6

Cemal Tekin, v9.com diye bişi yanlışlıkla yüklendi duruyor öyle bu aralar böyle spam gibi çaktırmadan yüklenen şeyler çoğaldı

Sevgiseli, spam dediğin şeye tıklayacağımı düşünmüyorsun herhalde!

Cemal Tekin, spam değil, spam gibi dedim yani. ben başka bişi yüklerken bunuda onaylamışım bu da yüklendi kötü bişi değil yani yüklenmesi benim hatam :)
zaten bu link bişi yüklemiyor.

Mehmet Gündüz, Para Herşeyi yaptırır ... İnsanlar google aramalarindan para kazanmak icin bu tarz scriptler yaziyor ve winamp gibi kücük programciklar icerisine ekliyorlar para karsiligi tabi biz kullanicalar Next Next Next diye program kurduğumuz için okumadan sonra bi bakıyoruz aa ana sayfam degişmiş nerden geldi bu bilgisayara virüs bulasti sanırım deyip koltugumuzun altina cihazimizi aldığımız gibi doğru bilgisayar teknik servisine aslında programın ve bilgisayarin bir sucu yok tamamen kullanici yüzünden ... Next demeden önce okumaniz dileğiyle :) Ne yapıyormuşuz Okuyup öle next diyomuşuzzz....

Ben de her tarayıcıda Google ayarlıyorum ama sorudaki yönlendirme de haklı. Adres satırına yazdığım arama terimlerini de sonuçta Google'da aramaya ayarlayabiliyoruz. Yalnız tarayıcımı her seferinde başka amaçlarla açtığımdan sabit bir giriş sayfam olması da imkansız. Ben sık ziyaret ettiğim sayfaları yer imleri klasörleri halinde saklıyor ve tek tıkla tüm klasörü açıyorum, böylece giriş sayfası olarak tek bir sayfa ayarlamamın bir avantajı da kalmıyor.
 • İnternet
  Şimdilik Google'a devam.
 • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

969 Görüntülenme11 Takipçi9 Yanıt