Bilmek istediğin her şeye ulaş

Tayyip Erdoğan neden Sabiha Gökçen havalimanın adını değiştirmek istiyor?

O gelir değiştirir yarın başkası gelir oda değiştirir,hava alanı çok bilindik olduğu için göze batmış oysa değişen tonla park adı sokak adı hatta hastane adı var.misal kaç yıllık ptt hastanesinin adını fatih sultan mehmet yaptılar.
bence sabiha gökçen ismi tesisle çok uyumlu ve cuk oturmuş bir isim
  • Paylaş
Hayır yanılıyorsunuz. Tayyip Erdoğan değiştirmek istemiyor. Halk istiyor. Halk olarak sorunsuz, mükemmel bir hayata sahibiz. Ekmek davamız bitmiş. O yüzden artık oturup nerenin adını değiştirelim diye düşünüyoruz. Dünya literatüründe ilk sıraya oturmuş kadınlardan biri olan Sabiha Gökçen'in adını beğenmedik. Yakıştıramadık bir hava limanına değiştirelim diyoruz. Böyle olunca da başbakanımız halkın sesine kulak veriyor. 
  • Paylaş
4

Hakan, bu fikir eski ödp li şimdinin akp lisi mehmet metinerin dersim isaynında kullandığı uçakla dersimi bombaladığı için sabiha gökcenin isminin silinmesini iistiyormuş efendi. o halde eğer bu olursa mareşal fevzi çakmağında adının tüm sokaklardaan cadddelerden silinmesi lazım. çünkü dönemin genel kurmay başkanı ve emri veren komutan o... yaaa bakın bir taş kaldırınca altından neler çıkıyor değil mi?

Sevda, Biliyorum Mehmet Metiner'in dahiyane fikirlerinden biri olduğunu. Gerekçesi de halkın rahatsız olduğuydu. Aslında değişsin biliyor musun. Dünya o kadar çatık kaşlı, o kadar az şeye gülüyor ki artık. Ağızlarını bırakıp başka taraflarıyla gülecekleri bir malzeme daha verelim dünyaya. Amaç dünyaya hizmet. Böyle ilklere imza atmış başarılı kadınları gelişmiş ülkeler baş tacı yaparken, biz görmezden geliyoruz. Atatürk' ten dolayı nefreti bir kenara bırakın en başta kaybediyor zaten Sabiha Gökçen. Suçu 'kadın' olmakla başlıyor.

Hakan, maalesef bir yazı bir kere beğenlebliyo gene beğendim :)) kabul ediniz:))

Sevda, Kabul ettim efendim teşekkürler:)

Kendisinden farklı herşeyi kendine çewirmek istiyor da ondan... gün gelip arkamıza baktığımızda dokunmadığı bir yer kalmasın,tayyip burdan da  gelip geçti diyelim diye..
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

560 Görüntülenme5 Takipçi3 Yanıt