Bilmek istediğin her şeye ulaş

Telepati nedir? Gerçekten telepati kurulabilir mi?

Telepati aslında herkesin zaman zaman farkında olmadan yaptığı bir şeydir.Bunu gerçekten yapmak istediğimizde yapamama gibi bir ihtimal çok düşüktür.Tabii telepati kurmak istediğiniz bir insanla aranızda mutlaka zayıf da güçlü de olsa bir bağ olması gerekir.Yani yoldan geçen birinin zihnine öylece giremezsiniz.Daha etkili bir telepati için:

  • Telepati kurmadan önce duş alın.
  • Sessiz ve tercihen karanlık bir odada yapın.
  • Zihninizi nasıl boşaltacağınızı öğrenin.
  • Telepati kurduğunuz kişiye uzun ve karmaşık mesajlar yerine 1-2 kelimelik basit mesajlar yollayın ve vermek istediğiniz mesajı sık sık tekrar edin.Bu sırada o kişinin gerçekte ne yapıyor olduğunu tahmin edip gözünüzün önüne getirmeniz daha faydalı olur.


  • Paylaş
1

June, Sakin zamanımda denemeliyim mutlaka:)

Gerçekten istersem oluyor. Mesela beni o an aramasını gerçekten istediğim biri beni arıyor.

Aklıma gelen en ilgincini anlatayım:

İnternette sıkıcı sıkıcı gezinirken arkadaşıma dönüyorum: "Off canım sıkıldı! Şimdi ..... olsa da konuşsam ama mümkün değil Avustralya'da sabahın 4'ü!" diyorum. Az sonra o oturum açıyor ve ben şok! Bana uykusundan beni düşünerek uyanıp belki netteyimdir diye benimle konuşmak için yatağından kalkıp bilgisayarı açtığını söylemişti eski dostum.

  • Paylaş
3

İlginc Adam, Buna benzer bir durumu bende birkaç defa yaşadım :)

Sevgiseli, Çok güzel bir duygu, dünyanın iki farklı köşesindeki insanın aynı anda aynı şeyi düşünmesi. :)

Bir kitap okumuştum, Malo Morgan'a ait "BİR ÇİFT YÜREK" bu kitapta yerli bir kabile ile yaşadıklarını anlatıyordu. Kabilenin birbirleri ile olan iletişiminden de bahsetmişti; bir çocuğun ormanda içmiş olduğu sudan zehirlendiğini ve yakalamış olduğu avının getirip getirmeyeceği ile ilgili kabile reisi ile telepati yolu ile konuştuğunu anlatmıştı. Hayret etmemek mümkün değil, dış dünyada bizi etkileyen o kadar çok faktör varki, ne onlardan vazgeçebiliyoruz, nede bu kitabı okuyunca onları istiyoruz! Çelişkilerle dolu bir şekilde yaşıyoruz sadece, kitabı okumayanlara şiddetle tavsiye ederim :) Bu sorunun cevabı tam anlamıyla o kitapta mevcut...
  • Paylaş
Kesinlikle telepatiye inanmayın derim. Yaradan varsa oraya da bi çentik atar.  Kaldıki rahatsızlık geçiren biri olarak insanlar konuşa konuşa anlaşmalı, uzlaşmalı derim :)
  • Paylaş
3

İlginc Adam, Peki bu olayı yaşayanlarda inanmasın mı? Olacak şey değil!!!

Aslı Yılmaz, Eee herkesin kendine ait tecrübeleri vardır, Bende telepatik olarak iletişim kurdum ama aklen düşündüğümde düşüncemle de arama kimse girsin istemem. Beni ben yapan bi yerde aklım, tecrübelerim. Bu sebepledir ki konuşarak anlaşmak en güzeli :)

İlginc Adam, :) öyle olsun bakalım....

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

3349 Görüntülenme7 Takipçi4 Yanıt

Konu Başlıkları