Bilmek istediğin her şeye ulaş

Televizyonlarımız ABD'nin 11 Eylül'ünü anıyor iki gündür. Hani bizim 12 Eylül'ümüz? Neden hiç bir televizyon o günü irdeleyemiyor?

3000 Amerikalı ölmüş, bizde ise 500 Türk aydınını astılar, kesinlikle daha büyük bir felaket ülke için. Ve tek kelime etmeden programın sonuna geldiler.Düzenle
Türk aydını? Ne zaman aydınların değeri bilindi ki bu ülkede? Belli bir kültüre sahipsen, kendini yetiştirip bir yerlere geldiysen tü kakasın. Ölmen, öldürülmen seni bağlar devleti değil maalesef. Bırak 12 Eylül'ü, her gün şehit veriyor bu ülke. Öğretmenler kaçırılıyor ve bunları haber yapan habercilere tepki veriliyor. Tarafsız medyanın azınlıkta olduğu bir dönemde yaşıyoruz ve sanırım buna alışmamız dayatılıyor. 
  • Paylaş

Bir kere 11 eylül abd için bahane oyel bişey yok kendi kendine yarattı bu olayı ve şimdide anıyor yok pentagona saldırdılar yok ikiz kulelere saldıdılar hepsi yalan kimsenin saldırdığı yok abd ye saldırabilmeniz için öncelikle koca denizi ve kıyıda duran uçak gemileri deniz altıları ve yüzlerce savaş gemileriyle baş etmeniz gerekir.

Bizim tarihimiz 1 gunle anılmaz.

  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1152 Görüntülenme4 Takipçi2 Yanıt