Bilmek istediğin her şeye ulaş

Toplumun dildo kullanımına bakışı nedir?

Yabancı filmlerde kadınların çekmecelerinde dildo bulunuyor, erkek arkadaş kişileri hediye dildo alıyor falan, bizdeki parfüm olayı gibi kullanımı gayet yaygın gibi bir algı yaratılıyor. Perakende mağazalarda satışını görmek mümkün değil ama eticaret sitelerinde anasayfa ürünleri arasında yer alıyor. türkiyede bu olaya bakış nedir sizceDüzenle
Lapseki'den çıkma şu çeşit bir bereket tanrısı var:

Cinsellik

Bu sorunun yanıtı bence bu şekilde alınamaz. Bireyelerin yani bizlerin bu konudaki düşüncesi sorulup yanıtlar birleştirilerek bir sonuca yaklaşılabilir. Bizlerin dildo kullanımına bakışı aynen soruyu soranın kendisini gizlemesi gibidir. Kendisi a, a giren yapay bir s.k olduğu için çok ayıptır, hiçbir zaman ondan bahsetmeyiz. Birçok modern kadının başucu çekmecesi olmasa bile iç çamaşırı çekmecesinde arkada gizlenmiş bir şekilde bulunur. Kendi kendilerine kullanıp kullanmadıklarını bilmiyorum ama sürekli tokmak gibi sert olan rakip çok hoşuma gitmese de arada bir fantezi için çıktığında pişman da etmez.
  • Paylaş
Toplum olarak büyük ayıp gibi görsek de bu dildo günümüzde işini bilen her kadının çekmecesinde değil ama ancak altınlarını saklayacakları yerlerde mevcudiyetini koruyor. Emin olun.
Özellikle tek yaşayan, çocuklu kadınlar, ve kocası gitti mi gelmek bilmeyen kamyoncu eşleri malum dildonun hedef kitlesi olmuş olması muhtemeldir :)
Lakin ben bir erkek olarak yenemeyeceğim böyle bir rakibin ortaya çıkmasını pek hoş karşılamam.
Fakat öyle bir an gelir ki
<a rel="dofollow" href="https://www.noktashop.istanbul" title="sex shop">sex shop</a>

duygularıyla birazda yorgunsam yardımını kabul edebilirim bu dildo beyin.
  • Paylaş
Şöyle söyleyeyim siz kafanızda bir netice oluşturun. Firmalara IT desteği sağlayan bir tanıdığım var. Geçende sex oyuncakları satan bir yerle görüşmüş. Muhabbet satışlara gelmiş bizim ki nasıl satılıyor mu diye sorunca firmanın sahibi "geçen 4000 tane dildo getirttim, bir haftada tükendi" demiş.
  • Paylaş
Toplumun kötü karşılamadığı bir şey söyleyebilir misiniz? 'Toplum' işte adı üstünde kendinde olmayanı, yabancı gördüğünü dışlar. Ayrıca bahsettiğiniz ve benzer ürünler ülkemizde de oldukça yaygın olarak alınmakta ancak Cem Yılmaz'ın hesap çok üretilir kimse almaz : sex shop
  • Paylaş
Ben pek bir bakışı olduğunu düşünmüyorum çünkü anlamını bilenin pek azınlıkta olduğunu bir gerçek :)
  • Paylaş
Kullanımı gayet yaygın olsa bile bunun belli edildiğini düşünmüyorum ki dildo en iyisidir :)
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

919 Görüntülenme9 Takipçi6 Yanıt