Bilmek istediğin her şeye ulaş

Torrentle indirdiğim dosyada rar şifresi var. Bir çok program denedim fakat demo olduklarından iş görmediler. Oyunun adını aratarak da bir şey bulamadım, başka bir yolu var mı bu işin?

Evet şireli rar dosyasını açamıyorum.Düzenle
RAR dosyasını mı. Açamıyorsunuz bumudur tam olarak sorunuz? Öyle ise tamindir.com yada gezginler.com da bir çok freeware RAR dosyası açan program var. Ama sorun bu değilse soruyu edit edin çünkü ne sorduğunuz net değil.
  • Paylaş
5

Hakan, Bu arada RAR şifresi genelde indirdiğiniz sitenin adıdır. Yada indirdiğiniz sitenin içeriğini tekrar gözden geçirin muhakkak yazmışlardır

Ahmet Avcı, sağlam patlamamış fake olmayan oyun download linki ver diyo...gayet net bence

Ahmet Avcı, bu oyunları crack ederler, servera yükleyip link verirler, altına da emeğe saygı derler ya, tam yarılmalıktır ha:) sen koskoca oyunu yapanın emeğine saygı duyma, upload emeğine saygı iste:) EMEĞE SAYGI!!!

Hakan, He he he emeğe saygı :-):-):-):-)

Nevzat, Fake torrent dir muhtemelen, uğraşmayın.

Muhtemelen fake torrenttir. Size tavsiyem zamunda.net isimli torrent sitesini kullanmanızdır. Çok uzun süredir kullanıyorum bir sorun yaşamadım fakat üye alımlarını her zaman yapmıyorlar. Siteyi biraz takip ederseniz üye alımlarını açtıklarında üye olabilirsiniz.
  • Paylaş
2

Sarp Gürsoy, Torrent dosyasını indirdiğiniz yerdeki açıklamaları gözden geçirin derim. Şifre ile ilgili bilgi paylaşılmış olabilir.

Hızır, Haklısınız araştırınca fake oldugunu anladım artık kickass.to kullanıyorum. Zamunda da iimiş teşekkürler takip edicem.

Rar şifresi kıran programlar bulunmaktadır fakat pek işe yaradıklarını görmedim, garanti bi sonuç alınamamasıyla beraber çok fazla zaman almaktadır. Daha garanti bi çözüm olarak hızlı ve sorunsuz torrent

zamunda.net
  • Paylaş
Steam bunun için var edildi... İnanılmaz kampanyalarıda oluyor. Takip edin.
  • Paylaş
1

Hızır, Steamden dota oynuyorum zaten ama diğerlerne para veresım gelmıyor fakılık işte :D :P

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

308 Görüntülenme9 Takipçi4 Yanıt