Bilmek istediğin her şeye ulaş

TT Arena Ali Sami Yen Stadının drenaj sistemi bozuk olduğundan dolayı mı sahadaki su atılamadı?

23 Ekim 2012 tarihinde Galatasaray ve Cluj arasında oynanan maçta TT Arena Ali Sami Yen Stadının pirinç tarlasından farkı yoktu!Düzenle
Drenaj sistemiyle büyük ölçüde alakalı. Sahanın altyapısı yeteri kadar iyi değildi. Bu şiddette yağan yağmuru kaldıracak düzelde değildi ancak ilerleyen zamanlarda yetkili raporuyla gerçek nedeni öğrenilebilecek.
  • Paylaş
Sahanın altyapısı ilk yapıldığında gayet iyiydi. Buna da kanıtımda şudur. Geçen sezon play-off'ta Beşiktaş - Galatasaray maçı zeminde su birikmesinden dolayı ertelenmişti. Aynı dakikalarda TT Arena stadının zeminini kontrol eden yetkililer zeminde hiçbir su birikintisi olmadığını, futbolu engelleyecek herhangi bir faktör bulunmadığını açıklamışlardı. Hatta bu konu günlerce TV ekranlarında tartışıldı. Gelelim Cluj maçındaki olaya. Bunun nedeni Ak Parti kongresi ve Madonna konserleriyle oluşan deformasyon ve buna önlem almayan yetkililerdir.
  • Paylaş
4

Şaman, Hipotez deniyor ama dediklerinize aslında...

Şaman, Bir mühendis emin değilse olabilir, belki gibi kelimeleri kullanmalıdır diyeceğim ve siz kızacaksınız ama kızgınlık da hayata dahil...

Hasan Veli, Yanlışımı düzelttiğiniz için teşekkür ederim lakin henüz fakultede bir öğrenciyim. O yüzdende mühendis sayılmıyorum sanırım.

Şaman, Sevgili müstakbel meslektaşım, tabii ki henüz mühendis değilsiniz ama mühendisçe düşünmeye başlamanız için de çok erken sayılmaz. Kelamımızı ettiğimizde bize güvenirler, o nedenle o kelamı, kendimizi ve tabii ki kelamımızdan etkilenecekleri hep güvenli tarafta tutacak şekilde etmeliyiz. Okulunuzda da başarılar :)

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

687 Görüntülenme7 Takipçi2 Yanıt