Bilmek istediğin her şeye ulaş

Türk Mühendis Serkan Köse'nin buluşu Albatros'un özellikleri nelerdir?

7 Mayıs günü Uluslararası Savunma Sanayi Fuarında görücüye çıkan yeni insansız hava aracı, yatay ve dikey kalkış özellikleri ile fırlatma sistemi ve piste gerek duymuyor.Düzenle
Çok başarılı :). Ben yapmış olmak isterdim :). Özellikle uçak motoru ve pervanelerde düşünülmüş küçük ama faydalı detay çok etkileyici.

Uçak Mühendisliği

Uçak Mühendisliği

Ad ve soyad benzemesi de ayrıca ilginç :).
  • Paylaş
7

Zeynel Özger, Umarım başarılı olur ihraç edilir. Evet benzerlik ilginç, belki bir hayır vardır :)

Karl Engelpert, Serkan mı diye araştırma gereği duymadan, şaşırmadan sen sanarak yorum yazdım ama sen değilmişşsin sildim.

Bence bu çok önemli çıtayı öyle yükseltiyorsun ki başarılı bir haber duyduğumuzda şaşırmıyor seviniyoruz.

Serkan Kiose, :) Umarım başarılı olur.. Hayırlısı :)

Serkan Kiose, :) Eyvallah... Çok sağol @karlengelpert , nice güzel haberin başlangıcı olur umarım bunlar :) (Yorumu gördüm az önce, baya güldüm, :) Tıkladım tam, baktım uçmuş)

Asdfsadfsadfsad, Ne yazıkki, bu daha önce İsrail tarafından yapılmış bir proje

Zeynel Özger, Sadece İsrail değil Amerika ve Fransa tarafından da çalışmalar var. Özellikle ABD'de el ve vücut hareketleri ile yönlendirilebilen insansız hava aracı projesi var. Ancak önemli olan yerli bir yazılım ve üretim olmasıydı.

Serkan Kose@emin_oz keske vaktinizi panther videosunu aramak yerine patent basvuru, onay, sertifikasyon, standardizasyon
tarihlerini karsilastirmaya harcadaydiniz o zaman akilli sisteminizi daha da akilli hale getirip idef'te sergileme imkani bulabilirdiniz.