Bilmek istediğin her şeye ulaş

Türk Telekom ADSL'den memnun musunuz?

Şahsen ben değilim, genelin de öyle olabileceğini tahmin ediyorum. 8 Mbps hız vadeden bir şirket bunu yapamıyorsa kim memnun olabilir ki?
  • Paylaş
Ben memnunum.. En azından diğer ADSL firmalarından daha iyi olduğundan eminim. Elbette türk telekom çok iyi çok kaliteli hizmet vermiyor ama daha iyisi de bence yok
  • Paylaş
Kullandığım dönemde memnun değildim ve hala kullanan çevrelerimden aynı şikayetleri duyuyorum. Bağlantı sorunları, internet hızında zamana bağlı yavaşlamalar, bölgesel çalışmalar bahane edilerek oluşan kesintiler, adil kullanım limiti nedeniyle müthiş derecede yavaşlayan internet hızı, müşteri hizmetleriyle olan iletişim zorluğu, upload hızının yavaşlığı vs.
Kesinlikle daha iyi firmalar olduğunu düşünüyorum. Turkcell Superonline diğerlerinden daha iyi bir hizmet sunuyor. ADSL veya bölgenizde varsa Superonline Fiber ağını kullanmanızı mutlaka tavsiye ederim.
Superonline fiber ağının bölgenizde var olup olmadığını bağlantıdan sorgulayabilirsiniz; superonline.net/baglan/fiber-internet/hemen-basvur
  • Paylaş
Hız konusunda pek tatmin edici değil, Bağlantıda kopma sorunu yaşanmasa da eskilere nazaran iyi, Hatırlarsınız Dial-up dönemleri.. Yok hat yoktur. Çevir sesi yok. Bağlantı koptu yok Disconnect olduk :) Tek sorun hatların sabit bir hızda olmamasıdır. Bazen çok ağır bazen normal..
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

890 Görüntülenme6 Takipçi4 Yanıt