Bilmek istediğin her şeye ulaş

Turkcell T10'un dokunmatiği ve özellikleri nasıldır?

Turkcell T20 dışındaki diğer tüm cihazları beklentiyi karşılayamamaktadır. T10 dokunmatiğinden tutun şarj süresine kadar her şeyiyle acemice üretimi sağlanmış bir cihazdır. T21 ve T30 cihazları ise RTE firması üretiyor gereğinden fazla ağır kasalara sahip. T20 kasası ekranı ve işlemcisiyle bana göre en başarılı cihazıdır ;) Sevgilerle.

  • Paylaş
Çok kötü, sakın almayı aklından bile geçirme.
  • Paylaş
Operatör şirketlerinin ortaya attığı mobile ürünlere, pek güvenmiyorum açıkcası.
  • Paylaş
2,8 inç boyutunda ve resisitif ekrandır. MultiTouch özelliği yoktur. Ancak bu açığı kapatmak için basılı tutma ve menu tuşundan MultiTouch'ın yaptığı her işlemi yaptırır. Android 2.1 "Eclair" versiyonunu destekler. Böyle satın alırsınız ancak Türkcell sonradan bir yayınlayarak bir çok GingerBeard özelliğini kazandırmıştır. 2,8'' ekranda klavyeyi dikey kullanmak zor olduğundan, otomatik yatay geçiş ayarlarını yaparak sorunsuz hale gelir. Yaklaşık 1,5 yıl kullandım. Fiyat / Performans açısından çok iyidir... İlk defa Android kullanacaksanız alınabilir. Sonuçta cep bilgisayarıdır. ActiveSync + Agps gibi süper özellikleri vardır. Ancak İnternet paketiniz yoksa veya satın almayacaksanız cep bilgisayarının tadına varamazsınız...
  • Paylaş
Kötü, gereksiz.
  • Paylaş
Türkcell'in çıkardığı, yazılımını Türk mühendislerin geliştirdiği, yurt dışında Huawei adıyla sattığı, güzel akıllı bir telefon.

Dokunmatiğine gelince gayet başarılı, ekran kalitesi de yerinde bir telefondur.
Ancak güneşli havalarda ekranı pek göremeyebilirsiniz. RAM'i hızlı ancak yüksek kaliteli oyunları oynayamazsınız bunun nedeni grafik işlemcisi yok.

Dokunmatik için bakıyorsanız size göre...

İyi günler dilerim.
  • Paylaş
Türkcell operatör olarak iyidir, fiyatlar yüksek olsa da kalitelidir ama telefonu kötüdür çünkü ona kadar bir sürü telefon mevcut piyasada. Sözleşme ile alınıp kullanılabilecek en kötü telefonlardan biridir.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

2012 Görüntülenme9 Takipçi7 Yanıt

Konu Başlıkları