Bilmek istediğin her şeye ulaş

Turkcell T20 Maxiphone hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Bence çok basit bir cihaz. Çok fazla donuyor, yazılım güncellemesi yapılırsa android in fazlasını kaldırmaz gibi geliyor. Kamerası çok düşük, fotoğraf çekmekden zevk alıyorsanız yetersiz kalıcaktır.
  • Paylaş
Ben şu an kullanıyorum tasarımı güzel, ancak farklı bir operatör hattında kullanımı kötü çünkü uygulama indirmek için depolama alanı kısa sürede doluyor.Farklı yazılım indirerek türkcell uygulamalarını silebilirsin ancak garanti dışına çıkar.

Cihazı kastırmaya başladıgında özellikle mesaj yazmada donmalar meydana gelebilmekte.Bu çoğu zaman sinir bozucu hale geliyor.
  • Paylaş
Bende T21 merak ediyorum kullanan var mı? Şu sıralar yeni telefon alıcam ama kararsızım yardım bekliyorum :)
  • Paylaş
3

Serap Temur, cihazı test etme şansım oldu. eğer beklentileriniz bir telefondan fazla değilse t20- t21 cihazlarından birini kullanabilirsiniz. menu geçişleri t20 ye göre daha seri ama mükemmel değil. küçük olması tercih sebebi. interneti çok kullanmıyorsanız şarj açısından da yeterli bir cihaz, ama android ıos yada os gibi işletim sistemi kullanan bir cihaz kullanmayı düşünüyorsanız internet paketi olmadan kullanmamanız ilk tavsiyemdir. bu şekilde kullanıcaksanızda yanınızda kablo taşımaya alışmanızda 2. tavsiyem :)

Gonca Köse, Teşekkürler :)

Serap Temur, rica ederim :)

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1223 Görüntülenme4 Takipçi3 Yanıt