Bilmek istediğin her şeye ulaş

Türkiye'nin neden adam akıllı kendi sosyal paylaşım sitesi yok?

Buranın nesi varmış ki? ... Paylaşın istediğiniz kadar. Siteyi yapan sonuçta kullanıcılarıdır.
  • Paylaş
1-Türkiye'deki sosyal medya kullanıcılarından(bizlerden) kaynaklanıyor. Gereken ilgiliyi göstermiyoruz. "Facebook var ya nasıl olsa! (?)" düşüncesi hakim.
2-Teknik imkanlar ve bu konuda yetenekli insan sayısının azlığı. Örneğin; Facebook dünyanın en iyi web 2.0 teknolojisidir ve şirketin insan kaynaklarına baktığınızda muazzam bir yapı sözkonusu.
3- 2. Maddenin olması için de özellikle maddi olarak destek ve devletin bu konuda teşvik edici olması gerekiyor. Yatırımcı ve reklam veren sayısı az ülkemizde. Devlet, bilişime daha fazla önem vermelidir.
diye düşünüyorum.
  • Paylaş
Türkiye'nin adam akıllı herşeyi var da bir sosyal paylaşım sitesi eksik sanki :)))) avdgesdkh bizler adam olmayı öğrenmedikçe hiçbir şeyimiz olmaz bizim. Al sana acı ama kapı gibi gerçek cevap :)
  • Paylaş
1

Uğur Karahan, diyelim ki oldu desteklermisiniz ?

İyi ama biz de az nüfusa sahip değiliz Türkiye'de 11,000,000 twitter kullanıcısı var. Facebook'u söylemeye bile gerek yok 5,000,000 kullanıcı sayısına bile ulaşsa başarı sayılmaz mı olmalı diye düşünüyorum.
  • Paylaş
Bizde yabancı özentiliği oldukça Türkiye'den bu tip işler çıkmaz.
  • Paylaş
Bir arkadasim yerli sosyal paslasim sitesi isine yillar once girmisti. Adini bile unuttum. Kendisine olmadik istekler geldi. Tehdit edildi darp edildi. Gereksiz yere uzun bir sure mahkemelerde ugrasti. DDOS saldirisi yapildi. Bazi sektor canavarlari seni yeriz demis varda var. Turkiyede ise buyuk gireceksin tepeden. Elinden tutan biri olmassan buyuk girisim zor. O eskidenmis garajda birseyler yapmaya baslamak. Para ve koruyan kollayan olmadim mi Turkiyede hic birseye yapamassin
  • Paylaş
1

Uğur Karahan, çok ilginiç tehdit bile aldıklar demek :)

Türkler, yabancı büyük kapital siteler kadar yatırım alamıyorlar, en temel sebebi bu.
  • Paylaş
Beceremiyolar
kızmayın gercek
  • Paylaş
Sosyal paylaşım sitesi oldu büyüdü gidiyo. Kim google a yazmış da bakmış var mı diye. Var ve ben oradan takip ediyorum. Duube.com deneyin derim. Bana göre hızla büyümeyi hedefleyen çok profesyonel ekip var arkasında. Yakında uygulamasının çıkacağını da okudum.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

570 Görüntülenme11 Takipçi9 Yanıt

Konu Başlıkları