Bilmek istediğin her şeye ulaş

Türkiye'de dikkatinizi çeken yeni internet girişimleri hangileridir?

yetenekbende.com

Bir çok yetenek kategorisi var. Siteye yetenekli ya da yetenek avcısı olarak üye olunabiliyor. Yetenekli olduğunu düşünenler oluşturdukları profilde video, fotoğraf ya da ses formatında paylaşabiliyor.
  • Paylaş
Yeni girişimim SWAP (swapmoment.com) bir iPhone mesajlaşma uygulaması. Arkadaşınıza o anda çektiğiniz fotoğrafı içine mesajınızı ekleyerek gönderiyorsunuz. Arkadaşınız sadece mesajı görüyor, fotoğrafı görebilmesi için onun da o anda bir fotoğraf çekip size göndermesi gerekiyor. Yani yaşadığınız anı değiş dokuş ediyorsunuz. Şu anda sadece ingilizce ama ilk fırsatta türkçesi de çıkacak.

Deneme şansınız olur ve fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

teşekkürler.
  • Paylaş
kosgebturkiye.com - "Türkiye'nin %100 Destek Alma Garantili KOSGEB Danışmanı"
  • Paylaş
1

Mahir Uskan Batmaz, %100 Destek Alma Garantisi şu şekilde veriliyor:

Öncelikle bizimle çalışmak konusunda mütabık olan girişimci ve KOBİ'lerle karşılıklı olarak sözleşme imzalıyoruz (Hizmet Garanti Sözleşmesi). Bu sözleşmeye istinaden eğer girişimci/KOBİ için hazırlamış olduğumuz işplanı/proje, KOSGEB kurulu tarafından onaylanmaz ise tarafımıza ödenmiş olan hizmet bedelini aynen geri iade etmeyi taahhüt ediyoruz.

İstatistiki olarak bakıldığında; başarı oranımız %90'nın üzerindedir. Ancak biz bununla da yetinmeyerek taahüdümüzü veriyor ve girişimcilerin/KOBİ'lerin boş yere danışmanlık ücreti ödemelerinin önüne geçmiş oluyoruz.

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1056 Görüntülenme10 Takipçi3 Yanıt