Bilmek istediğin her şeye ulaş

Türkiye'de farklı yönetim şekli olabilir mi?

Arkadaşlar yarın öbür gün Dikdatörizm ve Komunizm'e dayalı partiler çıkabilirmi? Halk bunları seçme? Yönetim şekili değişir mi? Düzenle
Halk meclisleri oluşacak tüm dünyada, Amerikan kapitalizminin sonuna yaklaşıyoruz! Pasific'te Çin Ordusu, Kuzey kutbunda Rusya, Afrika'da ise İslamiyete dayalı bir rejim çıkarsa veya islami cihad örgütleri Afrika'yı sarıp sarmalayarak kan dökmeye başladıkları zaman, Avrupa hegemonyası ve Amerikan Diktatörlüğü yerini Çin ve Rusya Sosyalist Kapital Emperyalist Çalışma grubuna bırakacak! Türkiye'de ise Yönetim değişikliği erkenden olursa (2013 yılı içerisinde) veya Başbakan Erdoğan Halkı ile barışır, ayrıca kendisinin, bakanlarının ve bürokratlarının, TV'lerde mantıksız halkı geren demeçlerine engel olur, aptal politikacılarının işine son verirse...! Yine de pek şansı kalmadığını düşünüyorum. Yapacağı tek şey var, Endonezya Jakarta'ya kaçmak!
  • Paylaş
Türkiye'de bu çok kolay değil. Egemenlik milletindir diyoruz ama bazı konularda millete söz hakkı dahi vermiyoruz. Bence egemenlik milletinse herşey ama herşey tartışılabilir olmalı. Halk isterse herşey olur. Ama şunu da bilmek gerekir ki bu Millet dikdatörlüğü kabul etmez.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

560 Görüntülenme4 Takipçi2 Yanıt