Bilmek istediğin her şeye ulaş

Türkiye'de sizce şirketler toplu ürün alırken internete güveniyorlar mı?

Karşınızda güvenilir ve garantili ürün alımı yapacağınız bir firma gerekmektedir. Alıcı tarafından bakarsak ürünü ve üreticiyi çok iyi tanımalı fiyat tarafında kalarak merdiven altı şirket ürünleri tercih edilmemelidir. Ürünü sattıktan sonra ürünün arkasında kapı gibi duracak satıcı gerekmektedir. Ürünü satıp buhar oluyorsa yandınız. Seri hatalar, servis desteğinden yoksunluk, müşteri memnuniyetsizliği vs. Kısaca alımlarda bayi kanalı tercih etmek daha sağlıklı olacağı kanısındayım.

Selamlar,

Levent KENİR
  • Paylaş
Hayır, güven için marka bilinirliği önemli olduğu kadar birebir görüşmelerde önemli. Bireysellikde ev alırken internetten araştırıyoruz fakat alışverişi el sıkışmadan yapmıyoruz. Büyük şirketlerde paradan çok etkilenen prestij olabileceği için imzalar olmadan asla bir alışveriş olmaz.
  • Paylaş
Güvenilir olmak için şeffaf olmak lazım. Firmayla ilgili her bilgiye rahatça ulaşmak lazım işte şirketler bunu göz önünde bulundururlar. İnternetten ürün alırken firmaların iyi araştırılması gerekir. Şirketin internet adresinden hakkında gerekli bilgilere sahip olmadan ürün alınmamalı. O şirketin internette bir adesi yoksa, bir isimden ibaretse uzak durmalı.
  • Paylaş
Evet güvenilir sattığın ürüne ihtiyacı var ise ödemeyi bile peçin yapar mal tesliminde risk olmazsa ticaret olmaz biri üretir birileri yer beni yediler bitirdiler güvenme para çok tatlı adama senin mallarınla karısını boşar sevgilisini besler para para inanma ona buna kalırsın ortada ıyı geceler
  • Paylaş
Cayma hakkı gibi bir avantaj varken şirketler de bireyler de internete güveniyorlar kanımca. Ayrıca artık şirketler için çoğu eticaret sitesinde kurumsal satış birimleri açıldı. Zaten çoğu eticaret sitesi en ucuz fiyat garantisi verdiği için, toplu alımlarda kat kat uygun fiyatlar sunuluyor. Hem garanti, hem uygun fiyat olunca şirketler elbette eticaret sitelerini tercih ediyor
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

262 Görüntülenme8 Takipçi5 Yanıt