Bilmek istediğin her şeye ulaş

Türk-Rus evlilikleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Benim bu konuda herkesin fikrini almak istiyorum.. Bir kaç aday oldu, ama ailem kesinlikle istemiyor.... Lütfen düzgün yorumlarla fikirlerimizi paylaşalım. Teşekkürler.Düzenle
Aile dediğiniz anneyse anneler oğullarına hiçbir kadını yakıştıramazlar, genellikle haklı çıkarlar ama genellikle evlilikler kısa sürede son bulduğundan yani anneyi kafadan eleyebilirsiniz. Baba itiraz ediyorsa ortada bir muhafazakarlık problemi var demektir ona henüz bir çözüm yok. Yani aileyi bence kafaya takmayın. Rus deyince tabii ki hepimizin aklına garip şeyler geliyor ama Ruslar da aynı Türkler ya da diğer milletler gibi çeşit çeşit. Bana uyanı buldum diyorsanız, Rus kız da aynını düşünüyorsa biz ne yapsak yapalım siz zaten kızı alacaksınız... Yalnız yemeği hep dışarıdan yemeyeceğiniz ve hep siz yapmayacağınıza göre berbat bir aşçı aldığınızı da hesaba katın. Güzellik bir süre sonra görünmez, normal olur ama güzel bir yemek her zaman insanın yüzünü güldürür. . .
  • Paylaş
1

Josh Square, Karşı gelen taraf anne. Yemek konusunun farkındayım :))) 2011 yılından beri bir fiil Ruslarla yazışıyorum, dizilerini, filmlerini izliyorum. Onlar hakkında baya bir bilgi sahibiyim. Benim bir Türk ile evlenip mutlu olacağımın garantisi de yok bununda farkındayım. Rusların da kendine göre problemleri var evet. ''Nataşa'' Rusların en güzel adlarından biridir. Ama! Gel gelelim Türkiye'de bu ad ne ifade ediyor? Ama sadece Türkiye'de.... İşte orası değişik biraz. Türkiye gelip, ''değişik tavırlar'' sergileyen Ruslar yüzünden işler buraya kadar geldi.. Biz de az değiliz! Rusların en zayıf noktasını size burada söyleyeyim.. Sevgi açlığı, ilgi. Onların erkekleri bundan yoksun ama bu özellik Türk erkeklerinde bolca mevcut. Ve bu bizi cazip kılıyor. Son yıllarda bunu daha iyi görebiliyoruz. Bakalım ne olacak... Hayırlısı olsun. Yorumunuz için teşekkür ederim.

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

43 Görüntülenme2 Takipçi1 Yanıt