Bilmek istediğin her şeye ulaş

Twitter'da spamdan kurtulmak mümkün müdür?

twitter da birçok kulanıcının bir araya gelerek, bir hesabı spam lemesi sonucunda hesap kapatılabiliyor yada askıya alınıyor. bu durumun suistimal edilmesine karşılık, çıkar bir yol var mıdır acabaDüzenle
Twitter'da kullanıcı adınızı geçici olarak değiştirirseniz ve tweetlerinizi derhal gizlerseniz spamdan kurtulursunuz. Spam kampanyası sona erdikten sonra, tekrar eski kullanıcı adınıza dönüp tweetlerinizi açık hale getirebilirsiniz. Bu yöntem, kesin çözümdür.
  • Paylaş
3

Hakan Köse, :) Bunu yeni duydum. Daha önce yapanı görmüştüm ama spam'dan yırtmak için yapıldığını bilmiyordum.. Kesin Türk icadı yöntem :)

Kerems, tabi kullanıcı adınızı değiştirdiğinde o anda başkası kullanıcı adınızı alma ihtimali yüksek

Ankra Hkuk, Kullanıcı adını başkasının alma ihtimaline karşılık, değiştirirken, derhal geçici yeni bir hesap açarak o kullanıcı adı alınabilir, spam kampanyası bittikten sonra, geçici hesabın kullanıcı adı değiştirilip, asıl hesabın kullanıcı adı tekrar eski kullanıcı adı olarak belirlenebilir. Zahmetli gibi görünüyor ama kesin kaçış ancak böyle olur. Fakat, daha kesin bir yöntem de var ki, Twitter'da hiçbir kimseye veya gruba hakaret içeren ifadeler kurmamak, öncesinden bir önlem olacaktır. Zaten, eğer Twitter kurallarına ve yasalara uygun tweetler atıyorsanız hesabınızın kapanması için takipçi sayınızdan daha fazla kişinin profilinizi şikayet etmesi gerecektir.

Kimseye ağır hakaret ve küfür etmediğiniz sürece kimse sizi spamlamaz merak etmeyin .:)
  • Paylaş
1

Yazdımdurdum, Twitter şa spam yemek için illa hakaret etmek gerekmiyor. Insanlar karşıt düşüncelerime sahip kişileri de spam leyebiliyorlar

Ewet sadece girme yeter
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1513 Görüntülenme7 Takipçi3 Yanıt