Bilmek istediğin her şeye ulaş

Twitter'da otomatik botlar ne kadar güvenilir? Takipçi satın almak sizce mantıklı mıdır?

Mantıksizdir tabiki. Aktif ilgili olmayan takipçinin anlami nedir? Onun yerine sosyal medya ajansiyla anlasip gerçek takipciler edinmek için çalışmalar yapmak gerekir.
  • Paylaş
Takipçi satan kişi ya da firmalar şu şekilde çalışırlar.
1. Bir program ya da web sayfaası aracılığı ile insanlara size takipçi vereceğiz, takipe dene 50 takipçi gibi sözlerle bir şekilde uygulamalarına kayıt edip kendi hesaplarını da takip ettiriyor böylece ellerinde binlerce yüzbinlerce takipçi oluyor ve buna organik takipçi de diyorlar. Bu organik takipçileri zamanı geldiğinde onlardan takipçi satın alan kişiye programları ya da uygulamaları sayesinde o kullanıcıların insiyatifi dışında takip ettiriyorlar böyle ce sıfırdan binlerce takipçin oluyor ve bunların geneli bir süre sonra seni siliyorlar :)
2. Yol olarak yine programlar aracılığı ile sahte hesaplar açıyorlar yüzlerce binlerce bu hesaplarla da takipçi satın almak isteyenlerin hesaplarını takip ettiriyorlar ki bu hiçbir işe yaramaz en azından yukardaki tekniğe göre.

Aslı sak arkadaşın da dediği gibi bence bu işin uzmanlarına danışıp ilgi alanına göre nasıl hedef kitlenin seni takip etmesini sağlarsın o tarz çözümlere yönel derim ben. Ayrıca aşağıdaki makalemde bir nebze işine yarayabilir
birwebdesign.com/twitter-da-takipci-artt. . .
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

67 Görüntülenme4 Takipçi2 Yanıt