Bilmek istediğin her şeye ulaş

Twitter'da silinmiş olan DM'leri geri getirebilme ihtimalim var mıdır? Ya da bana bu konuda yardımcı olabilecek kişi ve ya kişiler kimdir?

Her ne kadar silmiş olsanız da eminim ki twitter bu mesajları sunucularında saklıyordur. Mahkemelik bir durumunuz olduğunda mahkeme bunu talep ederse twitter bunları ortaya çıkarabilir, aksi halde sizin doğrudan bunlara erişme şansınız pek yok.
  • Paylaş
2

İstem Göçer Keleş, Mahkemelik bir durumum yok. Ancak bu tarz verileri kurtarmayla ilgili olan şirketler yada programlar oldugunu duydum. Bunlara ulasmam mümkün müdür?

Fatih Osma, Bu şirketler özel mesajlarına erişemez, sadece dışarıya açık verilere erişebiliyorlar. Onların sana pek yardımı dokunamaz. Eğer ulaşabilirsen twitter yönetimine durumunu anlatan bir mesaj atmayı deneyebilirsin, belki bu şekilde belki sorununa bir çözüm bulunur. Ama normal şartlarda senin veya başka bir kurumun bu mesajlara erişmesi mümkün değil.

Eskileri geri getiremezsiniz ancak bundan sonrası için böyle bir şey ile karşılaşmamak için size otomatik yedekleme için bir çözüm önerebilirim. Bu çözüm ifttt.com. DM için istediğiniz şekilde bir reçete yok bu sitede ama araştırıp bir kullanıcı tarafından eklenmişini bulabilirsiniz sanıyorum. Bu sitede (if this than that kelimelerinin kısaltılmısı site adı bu arada) bir tetikleyici gerçekleştiğinde başka bir işlemi otomatik olarak yaptırabiliyorsunuz. Örneğin tweetlerinizi Google Drive veya Dropbox'a otomatik olarak yedekletebilirsiniz. Kendisi yapıyor arka planda bunu. Üye olduktan sonra ifttt.com/recipes sayfasında reçetelerde istediğinize uygun işlemler için arama yapabilirsiniz. Ben kullanıyorum ve bir çok iş için oldukça faydalı.
  • Paylaş
Çözüm yok. Fakat mail olarak mail adresinize düşmesi gerekli oradan kontrol edebilirsiniz.
  • Paylaş
2

İstem Göçer Keleş, mailide gereksiz kalabalık yaptığı için ayarlardan düşmemesini sağlamıştım. zaten mailime hiç gelmedi. Geldiyse bile şuan yok.
peki mailde silinmiş bir maili geri alabilrmiyiz gmailde?

Erdinç Gür, Hayır getiremezsiniz maalesef....Tabi Outlock tarzı program üzerinden mail kullanıp ve silindiğinde mesaj aynı zamanda serverdanda silme dediyseniz mümkündür tabi büyük ihtimal maillerinizi webten okuyorsunuz ve outlock olsa bile ayarları bu şekilde yaptığınızı sanmıyorum.

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

7487 Görüntülenme5 Takipçi3 Yanıt

Konu Başlıkları

Eş Anlamlı Soru Ekle

  • Silinmiş tweetleri nasıl geri alabilirim?