Bilmek istediğin her şeye ulaş

Üç dörtlük yasa önerisi onaylanırsa ne getirir, ne götürür?

Bu yasa Akp'nin 'Dindar gençlik' projesinin aşamalarından biri.Türbanın önünde artık hiçbir engel kalmayacak diye düşünüyorum.
  • Paylaş
Türbanın önünde engel kalmayacak inşallah. 
insanlar başlarındaki bez parçalarına göre değil o başın içindeki fikirleriyle değerlendirilecek. ben akp yi pek sevmem 4+4+4 ün savunucusuda değilim ama ne bu türban düşmanlığı? 
özgür düşünce için ömrünüzü adadığınızı söylersiniz ama özgür düşünüp islamı seçen ve islamda türbanın olduğuna inanan bir insanın başındaki bez parçasına düşman olursunuz.
her birey eşittir diye sağda solda nutuk atarsınız ama ne hikmetse başını örten insanların baskı sebebiyle örtündüklerini onların beyinsiz olduklarını söyleyecek kadar ileri giderek iddia edersiniz.
müslümanların hoşgörülü olmamaları sebebiyle mahalle baskısında kaldığını söyleyen sizler gerçekten çok hoşgörülüsünüz!
hoşgörüsüz, cahil, bencil müslümanların sizi islamdan soğuttuğu gerçeğini görmezden gelip bu tavırlarınızla bizi islama daha çok yakınlaştırıyorsunuz, kendi adıma islam düşmanı olanlara teşekkür ederim. 
lütfen bu söylediklerimi ateist arkadaşlar üzerine alınmasın çünkü ateist olmakla islam düşmanı olmak arasında çok fark var.

  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

993 Görüntülenme6 Takipçi3 Yanıt