Bilmek istediğin her şeye ulaş

Ucuz / hazır web sitelerini satın almak hangi durumlarda, kimler tarafından ve neden tercih edilmelidir? Hazır sistemlerin en büyük dezavantajları neler olabilir?

Sürükle bırak veya hazır şablonlar hangi durumlarda işimizi kolaylaştırır. Herkesin kullandığı bir şablon fayda sağlayabilir veya rakiplerden bizi farklı yapar mı? Günümüzde bir web sitemizin olması mı, nasıl olduğu mu önemlidir? Düzenle
Webmasterlar arasında sıkça geçen muhabbet şöyledir; "bir sitenin görünümünden ziyade içeriği en önemlisidir" o yüzden kuracağınız web sitesinin içeriğini iyi seçmeniz ve dolu dolu göstermeniz en sağlıklısıdır. İğer bir taraftan CMS (Content Management System - İçerik Yönetim Sistem) lerinden bahsediyorsanız hazır bir web sitesi olarak, Wordpress, Joomla, Drupal gibi sistemlerin kaynakları ve hazır şablonları oldukça fazladır bu yüzden de tercih sebebi olarak gözden geçirebilirsiniz. Ama hostinglerin size sağladığı drag drop sistemlerinde Örn: Wix gibi sadece belirli şablonlardan faydalanabilir ve ileri düzey bir sistem kurmak istediğinizde database'e ihtiyaç duyarsınız ama database erişimniz olmaz. Bu da size dezavantaj olarak yansır. Haliyle web sitesinin yönetiminde sıkıntı yaşarsınız. Başlıkta sorduğunuz soruya istinaden size şunu söyleyebilirim, örneğin herhangi bir küçük iş yeriniz var ve tanıtmak amaçlı bir web sitesine ihtiyacınız var, bu iş yeri için sadece şablon olarak bahsettiğimiz sistemleri kullanabilirsiniz. CMS'leri bu kapsamın dışında tutmakta fayda var.
  • Paylaş
Basit hızlı çözüm bulmak için düşünülebilir.
ama komplex bir site düşünülüyorsa illaki sizi kısıtlayacaktır istediğiniz değişikliği yapamayacaksınız.
bu yüzden yapacağınız siteye göre değişebilir.
  • Paylaş
Bir sey degistirmeye kalksan koddan butun sayfa etkileniyor dezavantas
  • Paylaş
Birçok zamanda işini görür ama kötü olan tarafı sen yapmadın bunları çok iyi yanı bilmeyen bir insanda incelediği zaman ona çok şey öğreteceği kesin. .
  • Paylaş
FTP vermeyebilir SQL oluşturamayabilirsin browser editor üzerinden düzenlemeler yapabilirsin oda insanı kısıtlı kılar.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

67 Görüntülenme6 Takipçi5 Yanıt