Bilmek istediğin her şeye ulaş

Ufa.lt hakkında ne düşünüyorsunuz?

ufalt.co/ adresindeki yeni url kısaltma servisi.Düzenle
İsim ve tasarım çok hoşuma gitti, yoğunluktan api'nin cevap süresini test etme şansım olmadı, eğer bit.ly'ye yakın bir değer alırsam kendi uygulamamı(Plusist) bit.ly yerine ufa.lt'a geçirmeyi düşünüyorum. 
Ülkemizden çıkan girişimleri desteklemek lazım
  • Paylaş
1

Ersin Genel, Herhangi bir sorun yaşarsan yardımcı olmaya çalışırım. Teşekkürler desteğin için...

İsim ve tasarım başarılı bence de ve Ali'nin söylediklerine de ayrıca katılıyorum. Linkler ile ilgili istatistik de sunmaya başlamışsınız geçenlerde incelemiştim. En kısa sürede biz de adapte etmek istiyoruz. 

GUNCELLEME: @GokhanOrun 'un de ilgisini çekebilir.
  • Paylaş
7

Ersin Genel, İşte bu güzel haber! :)

Serkan Kiose, Geçenlerde burada arkadaşlarla konuştuk. Yerli bir girişimsiniz ve desteklemek isteriz.

Ersin Genel, Bunu düşünmeniz bile yeter... Türkiye şartları malum, yatırım da yok, bir girişimi hayata geçirmekle de bitmiyor iş, tanıtım için kaynak olmadığından site entegrasyonlarıyla yayılmayı hedefliyorum, bilirsin umut dünyası işte :)

Serkan Kiose, bence yayılmanız bizden daha kolay :)... Elimizden gelen desteği vermek isteriz. Etrafımızda kendi girişimleri olan arkadaşlara sitenizin bilgisini elden geldiğince vermek isteriz. Whonear.me @GokhanOrun örneğin :)

Ersin Genel, Gökhan'la konuştum, hatta bir kaç geri bildirimde de bulundu ve destek vereceğini belirtti. Bu arada Startup Weekend'in bu ilişkiler açısından faydası olmuş gerçekten, yerime.com projesi yürümedi fakat arkadaşlar edindim...

Serkan Kiose, Merhaba, biz entegrasyonu tamamladık.. Bu akşamki güncelleme ile birlikte ufalt.co'yu kullanmaya başlıyoruz.

Ersin Genel, Heyecanla bekliyoruz! :)

ufa.lt ile tanışalı birkaç hafta oldu sanırım. Ve tanıştığım günden beri kullandığım bir kısaltma sitesi. İstatistikleri de bazı zamanlar inceliyorum, şimdilik istatistiklere çok ihtiyaç duyduğum söylenemez.

Tasarım ve isim konusunda da Serkan abiye katılıyorum, yukarıda ki iki kişinin destekleyici tavrını tebrik ediyorum, şahsen yapabileceğim en büyük destekte kullanmaya ve önermeye devam etmek olacaktır.
  • Paylaş
2

Ersin Genel, Desteğiniz ve değerli fikirleriniz için teşekkürler... İstatistik konusu bireysel kullanıcılar için çok önemli olmayabilir, haklısınız fakat özellikle kurumsal şirketler için ölçümlemenin öneminin giderek arttığını düşünüyorum, sosyal medyanın cazibesi de artıyor zira, projenin bu yönünü zamanla daha da güçlendirmeyi hedefliyorum talebe göre, bunu da zaman gösterecek... Bireysel kullanıcılar için tarayıcı eklentileri de diğer bir hedef... Teşekkürler ilginiz için...

Aykut Kardaş, Kesinlikle bir eklenti iyi olabilir, zaman kazanma açısından.

Projeyi cazip kılan yaratıcı ismi kıskandırıyor :) tebrik ederim...
  • Paylaş
3

Hakan Köse@fatihkaya, @ersingenel, isim konusuna katılıyorum, isim cidden 10 numara :)

Fatih, ersin arkadaşım ama samimi söylüyorum son yıllarda gördüğüm en başarılı seçim, cuk oturmuş

Hakan Köse@ersingenel'i ben de tanıyorum, ben de seninle aynı fikirdeyim. alan adı yaptığı işi çok iyi yansıtıyor ve türkiye içinde yerel bir servis olması bu anlamda da avantaj bence.

Desteklenmesi gereken bir proje daha tasarım aşamasında iken hayran kaldığım bir çalışma. 
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1054 Görüntülenme8 Takipçi5 Yanıt