Bilmek istediğin her şeye ulaş

Ülkede hayvanları koruma derneği açılıyor ve açlışında kurban kesiliyor! Tam karikatürist bir ülkeyiz ya.Başka karikatürist olaylara denk gelen var mı?

Anti Emperyalist, Amerikan karşıtı eylemlere Levis kot, Haley botla giden gençler.
 • Paylaş
açları doyurmak için başka yöntemler de var ama!mesela bulgur,pirinç vs dağıtmak gibi!!hem daha çok insana ulaşma şansı olur gibi!
 • Paylaş
açlık grevine girmiş insanların sigara içmeleri ve Amerika karşıtlarının ı love ny yazılı tişört giymeleri incelenmesi gereken sosyolojik vakalardan bikaçı bence
 • Paylaş
bulgur pirinci ben dağıtacam söz.Senin o davarı salonunda beslemeye başladığını gördükten sonra
 • Paylaş
yer önemli değil şirin bir ilçemizde şöyle bir afiş: 1. GELENEKSEL bilmemne şenliğine hoşgeldiniz.
 • Paylaş
ccCEMmm
 • Paylaş
inploid tam bi karikatür
 • Paylaş
Yılbaşında trafik kontrolünde fıkra gibi olay! Konya'da trafik kontrolü olduğunu fark eden alkollü sürücü, yoldan geçen bir genci direksiyona geçirdi. Polisin durdurduğu araçta direksiyon başına geçen gencin de alkollü olduğu ortaya çıktı. Bunun üzerine aracı kullanmasını isteyen kişi, ''Madem alkollüydün, niye direksiyona geçtin? Biz kaçıp gidecektik'' diyerek genç sürücüye sitem etti.
 • Paylaş
ankara'da üstgeçiti bir türlü kullanmayan halk için yapılan plan:..belediye üst geçitin tam ortasında bedava çiğ köfte dağıtıyor..halk bayağı ilgi gösteriyor ve üst geçite çıkıp çiğ köfteyi alıyor! fakat devam edecekleri yerde,geldikleri yerden inip karşıya yine yoldan geçiyorlar!!!
 • Paylaş
mantiginiz son derece yanlis Cem Bey, bir hayvani kurban edip onun etinden yararlanmak hatta bunu baskalariyla paylasmak hayvanlarin haklarina aykiri degil, aslinda hayvanseverlerin en cok paradoks yasadigi sey boyle bir sey.. yani kurban etmek hayvan haklarina aykiri diyorlar ama o bicim et yiyiyorlar, bence hayvanlari koruma dernegi acilisinda kurban kesmek son derece dogal, karikaturistik bir sey olamaz..
 • Paylaş
4

Cem Deyupoğulları, ben de öyle soylemeğe çalıştım ramizdayı..ha onlar yemiş ha birilerine yedimişler ;ama kurban kesmek o sıra kesinlikle çelişki..

Mehmet Sen, ya bu online yazilar da cok farkli algilaniyor, simdi cevap atmazsan senin halen hayvansever oldugunu dusunecegim, gerci hepimiz hayvan seviyoruz ama yerken de seviyoruz :)

Cem Deyupoğulları, benim hayvansever olmadığımı neden düşünüyorsun ki?be n durumun çelişkililğinden bahsediyorum!

Mehmet Sen, asiri hayvanseverlikten bahsediyorum hani var ya boyle adamlar..

x isimli bir vatandaş, "var mısın yok musun?" yarışmasını izlerken iddiaya girip ; -musa'nın kutusunda 500bin çıkarsa pencereden atlarım" dedi..musa'nın kutusunda 500bin çıktı,ikinci kattan atladı :)))
 • Paylaş
deniz kenarına kumlara leğeni koyup da karısına şişeyle deniz suyu doldurtan ve üzerine dokturtene ne dmeeli? :))
 • Paylaş
2

Yalçın Gökçeli, yüzme bilmiyor ve bilmediği için de denize girmeye korkuyor demek ki adam. Ama görsem gülmekten ne hale gelirim onu tahmin bile edemiyorum :D

Cem Deyupoğulları, e abi 3 yaşındaki yeğenimi bile kıyıya bırakıyorum yanında bekliyorum..çok korkuyorsa adamın da yanında bekleriz canım! :)))

arkadaşlar bu olaya ben şahit oldum evimizin yakınında kaza oldu iki araba çarpıştı çarpan arabadakiler kaçdı diğer arabadakiler yardım edin diye bağırıyordu hemen koşduk yaralımı varambulans çağıralım dedik hayır , kaçanları yakalayında dövelim dediler yurdum insanı :)
 • Paylaş
1
Türbanın altına amerikan converse'lerini giyenler beni her daim gülümsetiyorlar. 
 • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1627 Görüntülenme12 Takipçi14 Yanıt