Bilmek istediğin her şeye ulaş

Ülkemiz genelinde çağrı merkezlerinin kalite ölçüsü nasıl olmalıdır. Çağrı merkezi teknoloji odaklı bir sistem ama en büyük silahlarının insani yönleri olduklarını düşünüyorum. Artan teknoloji ile beraber yerinde sayan hizmet kalitesi bizim gibi düşünmediklerini gösteriyor siz nasıl düşünüyorsunuz?

Çağrı merkezinden işleminizin hızlı yapılmasını istiyorsanız öncelikle IVR denen sesli yanıt sistemini dinlemeniz ve ne yapmak istiyorsanız o bölümden bağlanmanızı tavsiye ederim. o zaman sizi ilgili bölüme aktarıyorum demek gibi bir lüksleri olmuyor:) fatura itirazı için arıyorsanız çook beklemeniz normal herkes herşeye itiraz ediyor sonuçta :) modem kapalıyken bağlantı kuramıyorum diye arayıp kapalı için 2 ye basarsanız bence verilen yanıtta normal :) sonuçta aç ve bağlanamıyorsan şikayet et mantığı var :d
  • Paylaş
"Sizi .......'a aktarıyorum" dediği anda o .....'nın sesini duymalıyım. Şarkı dinlemek isteseydim pcden dinlerdim boşuna faturamı kabartmazdım. İşlemimi ne kadar hızlı ve doğru yaparlarsa kalitesi o kadar iyidir.
  • Paylaş
3

Caner Narman, Bakın ttnet'i aradığınızda modeminiz açıksa 1'i kapalı ise 2'yi tuşlayor diyor. 2'tuşlarsanız eger lütfen modemi açıp bizi tekrar arayın deniyor ve görüşme sonlaıyor bunun adıda hizmet kalitesi oluyor çok garip.

Sevgiseli, :D Tam Türk işi! Gerçi Araplara satıldı ama çalışanlar Türk tabi! :D

Arda Güven, Çağrı merkezleri aramanızdan para kazanıyor bu nedenle sizi olabildiğince tutuyorlar bunun adı hizmet değil hırsızlıktır. Vermek zorunda oldukları hizmeti kazığa dönüştürmeyi başardılar. 444 ile başlayan her numara paralıdır. buradan hepsini kınıyorum. Özellikle Avea tam ölü soyucu veremedikleri hizmet için 20 gün boyunca aradım 60 tl extra ödedim hala hizmet veremiyorlar lanet dedim vazgeçtim. zaten yeni bir numara alıp vodafon a geçecem 10 yıldır kullandığım hattı kapatacağım.. Bu arda duyarsızlar pretesto etmeyenler bin yaşayan yılan bir gün sizide sokar bekleyin görün.... ebenizin herekesini

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1118 Görüntülenme5 Takipçi2 Yanıt