Bilmek istediğin her şeye ulaş

Ülkemizde öğrenci şehri olarak bilinen kentler hangileridir? Neden?

Sevimli cafeleri ve yaydığı pozitif enerjiyle, öğrenci şehri denilince akla gelen ilk yer Eskişehir bence:) Tabi öğrenciler için ailenden uzak olduğun şehir öğrenci şehridir:)

  • Paylaş
Eskişehir, Düzce/Akçakoca
  • Paylaş
Eskişehir, Kocaeli, Balıkesir.
  • Paylaş
Bence kesinlikle İZMİRHem insanları çok güzel hem de havası..
Bir çok şehire göre öğrencinin eğlence imkanı daha ucuz ve seçme şansı da fena sayılmaz.Ege Üniversitesi de 9 Eylül Üniversitesi de geçerliliği olan iyi okullar.

Güzel bir 5 yıl geçirdim herkese tavsiye ederim..
  • Paylaş
Eskişehir'den yazıyorum, kesinlikle burası : )
  • Paylaş
5

Nimet Karabacak, neden eskişehir ?

Onur Tayfun, Çok pahalı bir şehir değil, özellikle Anadolu Üniversitesi'nin çevresi daima canlı. Okulun yakınında büyük 2 tane AVM (EsPark ve Kanatlı) mevcut, özellikle Eskibağlar ve Yenibağlar çevresinde öğrencileri günün her saatinde görebilirsiniz. Ayrıca; barlar sokağı ve adalar kesimlerinde oldukça canlı bir hayat mevcut. Doktorlar caddesi de(Eskişehir'in İstiklal Caddesi) daima canlı bir alandır. Yani burada bir öğrenci kolay kolay sıkılmaz, bence tek eksi yönü iklimi. Oldukça soğuk olması dışında öğrenci için oldukça ideal bir kent olduğu görüşündeyim.

Nimet Karabacak, Pahalı olmaması her açıdan güzel avantaj. Kent güzel olduktan sonra iklimin pek önemi yok bence şanslısınız ..

Onur Tayfun, Kesinlikle öyle. Dikey geçiş ile sanırım gelebileceğim en iyi yere geldim :)

Nimet Karabacak, ne mutlu sana :)

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

874 Görüntülenme9 Takipçi5 Yanıt