Bilmek istediğin her şeye ulaş

Uluslararası uzun uçuşlarda zaman geçirmek için yapılabilecek güzel şeyler nelerdir?

2 kadeh viski ve uyumaktır :)
  • Paylaş
Şarj sorunu laptop ile zaman geçirmeyi kısıtlıyor, elektronik aletlerin ekranlı hiç bir modeli henüz 10 saat şarj süresinde değil, uzun uçuşlarda jetlag tedbirleri sebebiyle çoğu yolcu battaniyeleri sarıp uyur. Geriye uçuş yaptığınız firmanın medya arşivi kalıyor. Koltuk ekranından film oyun gibi eğlencelik şeyler çıkıyor bazen. Ara ara yürümek ve host ekibine "sizinde işiniz zor be hacı" türünden saçma sosyalleşme denemeleri, bilmediğiniz dillerde anlaşma gayretleri bazen işe yarar. Olmadı iki duble bir şey içip uyku da başka çare.
  • Paylaş
Yanınızda bir arkadaşınız varsa sohbet etmek en güzel zaman geçirme yoludur. Eğer uyuyamıyorsanız kanınıza girecek bir miktar alkol sizi mayıştırmaya yetecektir. Ayrıca uçuklarda mini ekranlar var ve orada vakit geçirme imkanınız var. Hiç olmadı gazete alıp gazete okuyabilirsiniz yada kitap.

Uçak
  • Paylaş
Çok seçenek olmadığı için, yapılacaklar bellidir. Yani mesela bir voleybol veya yağmurda yürüyüş seçeneğimiz olmadığı için.Ben film izlemiştim ve uyumuştum. Bulmaca çözülebilir, dergi okunabilir, Kitap, gazete vs.
  • Paylaş