Bilmek istediğin her şeye ulaş

Kurmak istediğimiz girişimin yazılımını yaptırmak için önerebileceğiniz yazılım şirketleri hangileridir?

Girisim dostu ve kaliteli olursa cok sevinirimDüzenle
Bir internet girişimi gerçekleştirmek istiyorsanız, bunu klasik yazılım şirketlerine yaptırmanız riskli olacaktır. Eğer yazılımdan ve teknik konulardan anlamıyorsanız, en azından projenizin gidişatını takip edebilecek kadar bilgi edinmeniz çok önemli.

Projenizi hangi ekibe yaptırırsanız yaptırın, projenin gidişatı hakkında sürekli olarak bir iletişim içinde olun ve ekibi bilgilendirip yönlendirin. İlla ki bir ekip bulmanız gerekmiyorsa, teknik konularda bilginiz var ama kodlama yapacak kadar yeterli değilseniz, kendinizi bir an evvel geliştirin ve işe koyulun. Çünkü, projenizi en iyi siz bilebilirsiniz ve tüm süreci en iyi siz kaldırabilirsiniz.


Eğer bir ekip kurmak zorunda iseniz, tercihiniz mümkünse daha önce internet girişim projeleri gerçekleştirmiş firma yada kişilerden yana olsun. Çünkü, bu işin ne kadar zoru olduğunu ve uzun bir süreç gerektirdiğini daha iyi bilirler.


Firma yada kişi önerim olamayacak size malesef, ama ne yaparsanız yapın en kısa sürede ana işlevlerini sorunsuz yerine getiren bir prototip olarak projenizi hayata geçirin. Tabi eğer çok paranız ve zamanınız yoksa.

  • Paylaş
3

Berkay Dabagoglu, Oncelikle detayli ve faydali aciklamaniz icin tesekkur ederim.Aslinda basta kurmak degilde kopyalamak demek daha dogru olucakti zira girisim ozellikle avrupada faaliyette olan bir uygulama.Su an bununla ilgili bulundugum ulkede(Avustralya) bir firsat gordum ve degerlendirmek istedim.Malum kur farkindan biriktirdigim harcliklarla bu yaza kadar en azindan dediginiz gibi bir prototiple baslamayi dusunuyorum.Tekrardan tesekkurler.

Hakan Köse, Rica ederim, umarım girişimcilik yolunda size faydası olur. Başarılar dilerim.

Ahmet Küçükoğlu, Eline koluna sağlık Hakan.

2

Berkay Dabagoglu, Tesekkurler arkadasim gayet basarili firmalar en kisa zamanda iletisime gecicem.

Gökhan Sever, Önemli Değil ama fiyatlari biraz tuzludur :) gercekten yapacagın girişim ciddeyse tavsiye ederim

Tarih biraz eskide kalmış ancak bu konuda arama yapanların da görebilmesi için cevap vermiş olayım. Codfabrik olarak girişimcilere özellikle mobil yazılım ihtiyaçları konusunda destek oluyoruz. Bir uygulamayı fikir aşamasından App Store'a hazır hale kadar getiriyor ve bu süreçte projeyi geliştirmeye yardımcı olmaktan başlayarak tasarım, uygulama mimarisi ve uygulama geliştirmeyi üstlenerek size uygulamayı bitmiş halde teslim ediyoruz. Yapımız sayesinde yüksek kaliteli yazılımları düşük maliyetlerle hazırlıyoruz.
  • Paylaş
Girişimlerinizin yazılımları konusunda destek olmak isterim. Bir girişimci olarak yazılım girişimlerine destek olmak için kendi şirketimi kurdum. İlgilenenler olur ise yedincinokta.com veya [email protected] iletişime geçebiliriz.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1128 Görüntülenme7 Takipçi4 Yanıt