Bilmek istediğin her şeye ulaş

Usame Bin Ladin'in öldürülmesi haberleri ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

Şunu;
Dünya
  • Paylaş
ladini öldürüp cenazeyi yıkayıp denize atmışlar millete de simulasyon hazırlayıp yayınlamışlar doların yükselişe geçtiğini (aynı gün) atlamamak gerek  ikiz kulelerin de bi uçak çarpmasıyla yıkılma şiddeti arasında  mümkün olan oranı bilime aykırı bulan teorisyenlere bi parça katılmaktayım.....  velhasıl obama başkanlığa geldiğinde verdiği sözü tuttuğunu usa ya göstermek istedi ve fakat ladinin arkasından ağlayan kimi örgütleri tarikatları ve kendi çaplarında inançlı şahısların da düşmanlığını kazandığı kesin ....  yine komplo teorisyenleri ladinin ikiz kulelere dalmasını usa nın afganistana girme koşulunu sağladığını (danışıklı dövüş) da ileri sürerler ki bence yüksek ihtimal durum bu.. gözümüzü açalım elin adamı kulelerime daldı insanımı katletti diil olay afganistana girme uğruna kendi kanımı da akıtırım olayıdır .  
  • Paylaş
1

Egemen Tahmilci, güzel tespitler...

biri gideeer biri gelir,obama artistlik peşinde...
  • Paylaş
Öldürmüş olsalardı ceset de olurdu. Kaldı ki ben zaten öyle bir insan olduğundan bile şüphe duyanlardanım.
  • Paylaş
Duymak bile istemezsin...
  • Paylaş
Bende öldürülmüş olduğunu düşünmüyorum fakat yaptığı eylemleri daha sonra çıkıp üstlenen ben yaptın diyen adam ölmeseydi çıkıp ben yaşıyorum demez miydi?
 Demiyorsa da Amerikayla bir plan içinde mi?Bir sürü cevabını bulamadığımız sorular var.
  • Paylaş
Böyle haberleri ve bundan sonraki tüm haberleri Wikileaks skandalından sonra daha gerçekçi şekilde yorumlamanızı diliyorum.Tüm bu görünen şeylerin birer oyun olduğunu biliyoruz.Usame ne kayıptı ne de ikiz kuleleri vurdu..Hepsi bir oyun..
  • Paylaş
3

Şaman, Sonunda gerçek bir komplo teorisyeni daha. :) Tamamen katılıyorum hocam.

Cem Deyupoğulları, Wikileaksın bir komplo olduğunu düşünmüyorsun değil mi?

Şaman, Komplo teorisi lafı zaten gerçekleri yerel basının çarpıttığı şekilde görmek ya da hiç görmek istemeyenlerin lafıdır. Asıl komplo, olayları satılmış yerel basın organlarının halka çarpıtarak yansıtmasıdır. Neyse benimkisi kendim gibi komplo teorisyeni denilebilecek birini bulmuş olmanın sevinciyle yapılmış bir şakaydı.

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

878 Görüntülenme9 Takipçi7 Yanıt