Bilmek istediğin her şeye ulaş

Uzak mesafe ilişkileri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Aslına bakılırsa ilişkilere mesafe değil şüphe yön veriyor. Uzaktan bir ilişki yürütmenin önceliği güven meselesidir. Bu, diğer ilişkilerde de önemli olmasına rağmen uzak ilişkilerde ayrı bir öneme sahiptir. Iki taraf da birbirini görmeden ilişki yürütmesi için hem güncel hayatlarının yaşantısı hem de ilişkilerinin sağlığı için en az kendileri kadar birbirlerinden emin olmalıdır. Uzak mesafe ilişkileri eğer bu şekilde devam ettirilebilirse sıradan ilişkilerde çok daha güzel ilerleyebilir.
  • Paylaş
Uzak mesafeden ilişki yürümez. Yürürse bile bir kişi firar edebilir. Arkadaşlar bile fitleyebilir. Allah bilir o ne yapıyor. Gittiğin yeri söyleme bak şu da çok hoş vs. vs. insan yanında istiyor sevdiğini işte.. Mesajlaşmak telefonla konuşmak yüz yüze iletişim kadar sağlıklı olamayacağı için mutlaka iletişim kopuklukları olacaktır.
  • Paylaş
4

Elif Ucar, haklısın :)))

Merve, İyi de bu söylediğinizi yakından yürütülen ilişkilerde de görüyoruz bu başlı başına bir güven sorunu.

Elif Ucar, aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık her iki ucu da b.klu değnek :))

Mustafa Kemal Taştekin, arkadaş çevreni değiştir bence:) nasıl arkadaşların var yaa:)

'give me your skype' la başlayıp 'show me your boobs' la devam eden ilişki türü.
  • Paylaş
2

Hakan, Hahaha süper yaa :-):-):-) hele bu google ingilizcesine gönderme ayrıca süper :-):-)

Görkem Bozkurt, Bu çok iyiydi :D

Zor ama imkansız değil. Tabii ki iki tarafın da birbirine güven duyması gerekiyor. Yani bir taraf açıktan bir halt yerken diğer taraf öbür tarafta saf yerine konulunca uzak mesafe ilişkisi olmuyor. O yüzden eli işte, gözü oynaşta bir adam/kadın bulup aman ben bunu nasıl olsa yola getiririm kafasıyla ilişkiye başlayacak olanlar uzun mesafede patlıyor.

Fakat mesafe bahane, kavuşmak şahane. Ne olur diyorum, ne olmaz diyorum. Sadece çiftlere bağlı bir durum. O kişi için olmamıştır, bu kişi için olmuştur. Öbür kişi ne yapacağını bilememiştir. Sonuçta olan var olmayan var, benim eyyorlamam bu kadar.
  • Paylaş
İlişkilerin öncesinde sağlam bir temel var ise ve sonrasında " bir dönemlik mesafe" oluşmuş ise bu tolere edilebilir ancak, tamamen kişi ile ilgili olan bu konuda mesafelerin ilişkilere negatif etki gösterdiğidir...Eski bir atasözümüz de var; "gözden ırak gönülden ırak..."
  • Paylaş
Belirli bir yaşanmışlık ve güven olursa gayet iyi yürür tabi bu ayrılık çok ta uzun sürmüyorsa ama özellikle güven yoksa arada yürümez sevgi ne kadar çok olsada
  • Paylaş
Yakınındayken tanıyamıyorsun uzaktayken nasıl olacak
  • Paylaş
Cok zor bi durum gercekten. Yedi sene arka binamda otururken birden Istanbula taşınan kız arkadaşımla sadece bir sene, aramızda mesafe olarak devam edebildik.bence partnerinize olan değil de, bulunduğu ortama olan güveniniz cok daha önemli , sonuçta güvenmediğiniz biriyle bırakın svgili olmayı arkadaş bile olamazsınız. Bence gerekli olan biraz daha sabır ve anlayış.
  • Paylaş
Eğer doğru kişiyi bulduğunuza inanıyorsanız uzak ya da yakın fark etmez. Belki bazen fazla yorulursunuz, belki ilişkiniz çoğunluğun gidişatından farklı bir şekilde yönlenir, ama söz konusu doğru kişiyse gerisi teferruattır zaten :)
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1202 Görüntülenme16 Takipçi9 Yanıt