Bilmek istediğin her şeye ulaş

Uzaktan eğitimin etkili olduğunu düşünüyor musunuz? Düşünüyorsanız sebebi nedir, hangi yönleri size etkili ve cazip geldi?

Ben yaklaşık üç senedir masif açık online ders (massive open online course - MOOC) alıyorum. Coursera, Pluralsight, Udacity, Udemy ve edX'ten aldığım sertfikilar sayesinde veri bilimcisi olabildim ve oldukça cazip iş fikirleri almaktayım.

Sonuç oldaklı bu girişten sonra; kesinlikle şunu söylemeliyim ki eğer birden çok iş yürütüyorsanız uzaktan eğitim şart haline geliyor. Ayrıca farklı üniversitelerden dersleri alma ayrıcalığı - hatta dünyanın en iyi üniversiteleri olan MIT, Caltech, Berkeley, Duke, Illinois, EPFL, ETH gibi - kesinlikle sizi dünya ile yarışabilen bir birey haline getiriyor.
  • Paylaş
1

Büşra, Teşekkürler, harika bir açıklama olmuş.. Okulumda kullanilan bir sistem fakat çok verimli olmayan bi sistem senkron sorunları, uyum pproblemleri .. bu yüzden farklı yorumlar öğrenmek istedim .

Hayır. Genellikle kimse girmiyo zaten derslere, girselerde açıp gidiyorlar. Ders okulda olmalı hocayla arada bağ kurulmalı. . .
  • Paylaş
1

Büşra, Teşekkürler, bende böyle bir sistemle karşılaştığım için merak etmiştim acıkcası yararını gören var mıdır diye ..

Bilmiyom
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

106 Görüntülenme4 Takipçi3 Yanıt

Konu Başlıkları