Bilmek istediğin her şeye ulaş

Uzaylılar, ufolar, psişik güçler (telepati, telekinezi, 6.his, astral seyehat vb), hacker olmak ile ilgili neler düşünüyorsunuz?

Diğer galaksilerde hayat olduğuna ve dünyamızı çeşitli zamanlarda ziyaret ettiklerine inanıyorum. Bir araya gelebilmemiz için henüz zamanın uygun olmadığı düşüncesindeyim. Ayrıca, insan beyninin fonksiyonel kullanımında ortalama bir insanın üzerine çıkabilen insanların var olduğuna da inanıyorum.
  • Paylaş
kpss ye gir memur ol boş iş bunlar :) boş derken sektör dolu yani. En ciddi kurum dediğimiz TRT bile artık taşlardan medet uman ne idüğü belirsiz çakma profesörlere kapısını açıyor, yakında üfürükçülere sayın bakanım dersek şaşırmayın... pozitif bilim OUT boş beleşler IN .
  • Paylaş
uzaylılarla ilgili bilgi almak için: [link] adresine bakabilirsiniz.
  • Paylaş
Ben uzaylıların cin olduğuna inanıyorum.Ki kuranı kerimde bizden başka bu dünyada yaşayan şeyler olarak sadece cinlerden bahsedilmiş.biz topraktan yaratıldık.onlar ise o zamanlarda dumansız ateş diye isimlendirilmiş (ki bu zamanda ışık diyorlar) maddeden yaratıldılar.Allah dünyayı ilk cinler için yaratmış.onları dünyaya gönderdiğinde ise cinler birbirlerini öldürüp,sapkın bir topluluk olmuşlar.bu yüzden Allah şeytanın önderliğinde meleklerini gönderip onları cezalandırmış ve lanetlenmişler.Daha sonra biz yaratıldık.Bizim önümüzde meleklerin secdesi istenildi.biz bu zamana kadar yaratılanlardan daha üstün gösterildik.cinler bu yüzden insan alemini pek sevmezler.onların da bizim gibi dinleri var.dinleri bizden öğreniyorlar.ışık hızında hareket ediyorlar.hareketsiz görüntüleri de şimdiki uzaylı tanımlamalarına hemen hemen benziyor.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

556 Görüntülenme5 Takipçi4 Yanıt

Konu Başlıkları