Bilmek istediğin her şeye ulaş

Van depremi ile ilgili komplo teorilerinin doğruluk payı var mıdır?

Eskiden 27Mhz Cb ( civilization Band) telsizler vardı. Normal de bu telsizlerle cihaz kalitesine ve modülasyon çeşitinize göre 70 km ye kadar açık band görüşmeler çok rahat yapılıdı. Ancak bazan en dandik cihazlarla bile Türkiye ile İtalya - Almanya - Katar gibi saçma mesafelerle konuşurduk.

Aslında saçma dediğime bakmayın atmosferik hareketleri ve güneş propagasyon (ışıma) zamanlarını öğrenebildiğimiz kadar takip ederdik, tek amaç daha uzun mesafelerle 3-5 dakika olsun konuşmaktı. Ve bu bilgileri sürekli dedikodu kazanı gibi çalışıtırıp şu tarihte troposfer şu mesafede şu ülkeler açık bu tarihte ışıma var şu şu ülkeler açık diye tüm telsizcilerle bilgi alış verişi yapardık.

 

Şimdi bunu niye anlattım? şunun için ; radyo dalgaları uyugun atmosfer ve ışıma zamanlarında teknik olarak olması gerekenden daha uzak mesafelere nokta atışı olarak gönderilebilir yani özellikle güneş ışımasını atmosferde taklit etme yetisine sahiseniz ki bu video da o teknolojiye sahip olduğunu iddia ediyorlar abd nin, o halde istediğiniz kadar radyofrkans enerjini istediğiniz noktaya İSTEDİĞİNİZ WATT GÜCÜNDE! iletmeniz mümkündür.

ve bu iletim teknolojisini efsane tesla makinası ile birleştiğinde deprem üretebilen bir enerji neden yönlendirilmesin diyor insan .ispatı şimdilik mümkün olmasada teknik olarak mümkün bu komplo teorisi.
 

  • Paylaş
1

Boraq, Rusya'nın aşırı ısınmasıda Amerikan hükümetinin bu yoldan yaptığı saldırı olarak düşünülmektedir.

Aslında yıllardır böyle teoriler ortaya atılıyor. Doğrudan olur ya da olmaz demek için çok erken. Alanında uzman olanların görüşlerini dinlemek gerekir. Örneğin Erol Mütercimlere bu soru sorulabilir.
  • Paylaş
Daha da korkunc. Yeryuzunu onlarca kez yok edebılecek bır sılah stogu edınen ulkelerın kontrolunde bu dunya.
  • Paylaş
Bu kadar korkunc bir dünyada yasamıyoruz öyle değilmi?
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1030 Görüntülenme8 Takipçi4 Yanıt