Bilmek istediğin her şeye ulaş

Var mı şöyle Şehvet'i konu alan bildiğiniz, önerebileceğiniz bir roman?

Kült roman olarak sinemaya da uyarlanmış bir roman benim de okuduğum ve insan ruhunun derinliklerini anlamak açısından harika bir romandır.

Vladimir Nabokov - LOLİTA
  • Paylaş
Şehvetten kastın cinsellik tutku ise bu aralar gündemde olan Grinin Elli Tonu ve serisi var.
  • Paylaş
2

Şenol Deniz Ikizer, Ben serinin birinci kitabını okudum cinsel içerikli tutku aşktan bahseden bir roman şuan ikincisindeyim fakat durum şu okuyan herkes bana serinin 3ünü oku anlayacaksın diyorlar.

Selim Ayaydın, Annesinin son nefesini verene dek nasıl bir aşk acısı çektiğini bilen Raven Kendrick, kalbini asla birine vermeyeceğine dair ant içer. Fakat adı bir skandala karıştığında, Londra’nın kötü şöhretli kumarhane sahibinden bir evlilik teklifi alır ve bu teklifi kabul etmek zorunda kalır. Esrarengiz kurtarıcısıyla yakınlaşması ise genç kızın sadece en vahşi fantezilerinde tattığı ihtirasla yüzleşmesine ve bu hisle mücadele etmesine sebep olur. Kell Lasseter kardeşinin neredeyse hayatını mahvettiği masum bir genç kızı korumak adına özgürlüğünden vazgeçer. Yarı İrlandalı olması ve karanlık geçmişi yüzünden küçümsenen Kell diğer sosyete güzellerinden epeyce farklı olan bu büyüleyici hırçın kızdan etkilenmeden edemez. Ancak kardeşine bağlılığı ve inatçı gelini arasında kalan genç adamın gerçek aşka erişebilmek için öncelikle bir şekilde Raven’ın kalbini kazanması gerekmektedir.

“Elinizden bırakamayacağınız ihtiras ve duygu yüklü bir aşk hikâyesi. ” Romantic Times

“O kadar ateşli bir kitap ki sayfaları çevirirken parmaklarınız yanacak. ” Rendezvous

[img]inploid.com/embedded/images/indir_513219...[/img]

Şahane hatalar. İyidir
  • Paylaş
Annesinin son nefesini verene dek nasıl bir aşk acısı çektiğini bilen Raven Kendrick, kalbini asla birine vermeyeceğine dair ant içer. Fakat adı bir skandala karıştığında, Londra’nın kötü şöhretli kumarhane sahibinden bir evlilik teklifi alır ve bu teklifi kabul etmek zorunda kalır. Esrarengiz kurtarıcısıyla yakınlaşması ise genç kızın sadece en vahşi fantezilerinde tattığı ihtirasla yüzleşmesine ve bu hisle mücadele etmesine sebep olur. Kell Lasseter kardeşinin neredeyse hayatını mahvettiği masum bir genç kızı korumak adına özgürlüğünden vazgeçer. Yarı İrlandalı olması ve karanlık geçmişi yüzünden küçümsenen Kell diğer sosyete güzellerinden epeyce farklı olan bu büyüleyici hırçın kızdan etkilenmeden edemez. Ancak kardeşine bağlılığı ve inatçı gelini arasında kalan genç adamın gerçek aşka erişebilmek için öncelikle bir şekilde Raven’ın kalbini kazanması gerekmektedir.

“Elinizden bırakamayacağınız ihtiras ve duygu yüklü bir aşk hikâyesi. ” Romantic Times

“O kadar ateşli bir kitap ki sayfaları çevirirken parmaklarınız yanacak. ” Rendezvous

***
Kitaplar
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

169 Görüntülenme5 Takipçi4 Yanıt

Konu Başlıkları