Bilmek istediğin her şeye ulaş

Video ses ve klip düzenlemek istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim. Belli programlar var mı? En rahat nasıl yapabilirim ve nereden öğrenebilirim?

Farklı videolardan parçalar kesip birleştirmek, başka bi sesi başka videonun üzerine koyabilmek iki farklı sesi üst üste koyarak yürütmek videonun bi parçasını hızlandırıp bi parçasını yavaşlatmak montaj falan yapmak istiyorum nasıl yapabilirim? yardımcı olursanız sevinirim Düzenle
Detaylı bir kurgu çalışması yapmak istiyorsan adobe premiere, sony vegas ya da avid kullanmalısın. Edius da kullanabilirsin ancak ediusun cracklisini ve tutoriallerini bulman zor. basit bir kurgu yapacaksan corel video studio kullanabilirsin ya da gopro'nun kendi sitesinde ücretsiz indirilebilen bir program var onu kullanabilirsin. Ama benim tavsiyem adobe premiere çünkü hakkında bir çok tutorial bulunmakta.
  • Paylaş
1

Zeynep Akman, Teşekkür ederim:)

Windows Movie Maker kullanabilirsin.
  • Paylaş
1

Sengoz, After effects le yapabileceklerin hayal gücünle sınırlı.

Eski donemde el camera cd lerindeki programda yapardım. Bir kaç basit programda kullandım. Son dokuz yıldır vakit olmadı. Sahi şimdi nasıl yapılır?
  • Paylaş
Arada bir sunum videoları hazırlıyorum, yaptığım animasyonları, renderları sesle birleştiriyorum. Ben de sağlam çalışan profesyönel program olan Adobe Premiere tavsiye ederim. Diğer, movie maker tipi programlar kullanımları basit gibi görünse de sürekli çöküyorlar, sonuçta bir şey çıkabiliyor ortaya ama mehter takımı gibi iki ileri bir geri ilerliyor, sürekli veri dolayısıyla zaman ve emek kaybediyorsunuz. Tutorial açısından da en zengini sanırım Premiere, her istediğinizi YouTube'da bulabiliyorsunuz. Vegas, Avid, Edius ve Gopro kullanmadım. Açıklamada yazdığınız her şeyi Premiere sağlıyor.
  • Paylaş
Sony vegas video programı
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

153 Görüntülenme7 Takipçi5 Yanıt