Bilmek istediğin her şeye ulaş

Visual Basic'de etkili bir program yazılabilir mi ?

VB de program yazmakDüzenle
Eskisi gibi uçurum denecek kadar farklar yoktur. microsoft'ta şu şekilde açıklama getirmiş zaten:
Visual Basic .NET ve Visual C# arasındaki farklar olsa da, hem de programlama Microsoft .NET Framework'e dayalı dillerinin birinci sınıf ve eşit derecede güçlüdür. Visual Basic .NET, devralma, çok biçimlilik, arabirimleri ve aşırı gibi yeni ve Gelişmiş Özellikler içeren bir gerçek nesne yönelimli programlama dilidir. Visual Basic .NET ve Visual C# .NET ortak dil çalışma zamanı kullanın. Visual Basic .NET ve Visual C# arasındaki neredeyse hiçbir performans sorunları vardır. Visual C# .NET yönetilmeyen kod işleme gibi birkaç daha fazla "Güç" özelliklere sahip olabilir ve Visual Basic .NET biraz kullanım kolaylığı doğru geç bağlama gibi özellikler sağlayarak eğri görünebilir. Ancak, Visual Basic .NET ve Visual C# arasındaki farklar ne önceki sürümlerde oldukları için karşılaştırıldığında çok küçük.

"Farklılıklar arasında Microsoft Visual Basic .NET ve Microsoft Visual C# .NET" teknik incelemesi bazı Visual Basic .NET ve Visual C# arasındaki farklar açıklanır. Ancak, .NET Framework dil bağımsız olarak düşünüldüğünü unutmayın. Visual Basic .NET ve Visual C# seçmelisiniz zaten bildiklerini ve rahat, öncelikle temel alarak karar. Kolay Visual Basic 6.0 geliştiriciler Visual Basic .NET ve C + +/ Visual C# .NET kullanmak için Java programcıları. Varolan bir programcı deneyimi şu ana kadar iki dil arasındaki küçük farkları teknolojisini.

kaynak:support.microsoft.com/kb/308470/tr
  • Paylaş
Visual basic çok şık companentler desteklemiyor bence bu büyük bir eksiklik,ancak etkili bir programdan kastını açıklık getirmelisin,genişletirsen daha kolay yardımcı olabilirim.
  • Paylaş
Yazmak istediğin bir masaüstü programsa hiçbir sıkıntı yaşamazsın.. Çoğu şeyi yapabilirsin..
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1212 Görüntülenme7 Takipçi3 Yanıt

Konu Başlıkları