Bilmek istediğin her şeye ulaş

Vücut geliştirme için antrenör gerekli midir?

Gerekli değildir ama kendi başınıza hep deneme yanılma yoluyla öğreniyorsunuz bir şeyleri. Çok fazla zaman kaybediyorsunuz bu nedenle de. Ben çok fazla boşa kürek çektim zamanında. Egzersiz ve diyet programları kişisel olmak ve uzmanlar tarafından hazırlanmak zorunda. O zaman en azından doğru şeyi yaptığınızdan emin olarak egzersiz yapabilirsiniz. Yada benim gibi kendinizi zamanla tanırsınız ve doğru şeyleri yapmaya başlarsınız.
  • Paylaş
Eğitmenle vücut geliştirme tabii ki çok daha faydalıdır. Neticede kendi kendinize bilinçsiz spor yapmanın sonuçları gerçekten ciddi olabilir (Bkn: Bilinçsiz ve yanlış spor yapmanın zararları nelerdir? ) . Bunun yanında sadece kendiniz çalışmayı düşünüyorsanız etkili bir spor için araştırmanız, okumanız gereken çok şey vardır. Yanınızda yardımcı bir eğitmenn olması ise sporunuzun süresini ve etkisini gerçekten değiştirecektir. Velhasıl püf noktasını öğrenmek, bunu özellikle tecrübeden öğrenmek çok önemli. Hee.. Gerekli mi peki bu? Evet, spor hakkında pek bir bilginiz yoksa gerekli. Beslenme, vücut sistemi hakkında bilginiz yoksa tek başınıza bu işe kalkışmayın; bir bilene sorun.
  • Paylaş
Aynen.
tr deki aylık 50-60 tl lik salonlarda kendını kandırmaktan başka birşeye yaramazsın adam akıllı fotolarına bakıp ilham aldıgın adamlar gibi olmak istiyosan doktor kontrollü koç idmanlı bi çalışma gerekıyor
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

228 Görüntülenme5 Takipçi3 Yanıt