Bilmek istediğin her şeye ulaş

İnternet sitem için alan adı nasıl alabilirim?

Alan adları nerede olursa olsun üç aşağı beş yukarı aynı rakamlara tekabül ediyor. Kayıt ettiğiniz alan adı firmasının güvenilir olmasına dikkat edin yeter tabii sadece domain aldığınız zaman yönlendirmenin nasıl yapılacağı hakkında bilginiz yoksa destek almanız gerekebilir aksi takdirde sadece domain sahibi olursunuz.

Dünya çapında hizmet veren ve gerçekten kaliteli olan godaddy.com çok kârlı kampanyalar sunuyor. Yeterli ingilizce bilgisine sahip değilseniz yukarıda Enfal'ın tavsiye ettiği isimtescil.net ya da güveninizi kazanan her hangi bir firmadan kayıt edebilirsiniz.
  • Paylaş
Kendi sitemin alan adını aldığım yer weblantik diye arama yaptır çıkar 2 yıldır sorunsuz kullanıyorum sitemi.
  • Paylaş
Direk site ismi vermeyeceğim. Google'da 'domain register' olarak ya da 'domain kayıt' yazarak pek çok alan adı kayıt ettirilebilecek firmaya ulaşabilirsiniz.

Ancak benim kişisel tavsiyem, godaddy.com'dur. Uzun yıllardır onlarca alan adımı burada sorunsuzca barındırmaktayım. İlla Türk firması olsun, Türkçe destek alayım derseniz isimtescil.net ile de uzun yıllar çalıştım. Fiyatları biraz yüksek olsa da bence işlerini iyi yapıyorlar.

  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

729 Görüntülenme7 Takipçi4 Yanıt