Bilmek istediğin her şeye ulaş

Web sitesi trafiğini artırmanın en ucuz ve etkili yöntemleri nelerdir?

Sitenizi web master ve analitik gibi araçlara kaydedin. Sitenizin tamamını özgün ve zengin içerik ile oluşturun. Sitenizi google. webmaster ve analitik gibi araçlara kaydedin. Google adwords anahtar kelime planlayıcıdan işinize dair bütün anahtar kelimeleri listeleyin. Listede yer alan yüksek hacimli bütün anahtar kelimelerde sitenizde içerikler oluşturun. Sık sık güncel olarak sitenize içerik makale girişi sağlayın. Alan adınızı mümkün mertebe 1 yaşını almış olsun ya da daha eski alan adlarıyla sitenizi oluşturun. Sitenizin title alanına içeriğinizi ifade eden ve anahtar kelime planlayıcıda yer alan en yüksek hacimli aramalardaki anahtar kelimeleri yerleştirin. Spam teşkil etmemesi için bu anahtar kelimeler için tag/alt sayfalar ya da içerikler oluşturun. Description, keywordslere kurallar doğrultusunda anahtar kelimelerinizi yerleştirin. Sitenize içeriğinizi ya da işinizi anlatan sosyal medya uzantıları ile sitenizi sosyal medya sayfalarına bağlayın. Bütün içerikleri burada paylaşın. Blog platformlarında işinizi anlatan en değerli anahtar kelimelerle alakalı paravan blog sayfaları alın. İçerisine nitelikli özgün makaleler yazın ve sitenizi burada paylaşın. Bütün blog plaformunda yer alın. Önemli sayılabılcek donanımhaber, forumtr gibi bir çok bloglarda konu baslıgınızla alakalı konular acın. Fake yorumlarla sitenizi besleyin. Bütün sosyal medya sayfalarında yer alın. Hit gönderme gibi free sistemlere girin sitenize trafik yollayın. Eşinizden dostunuzdan ya da makul ücretlere sitenizle paralel yapıdaki sitelerden backlink alın. Olabildiğince free sistemlerdeki sitelerde makaleler yayınlayın. 3 ay gibi bir sürede nitelikli bir çalışmayla bir kaç anahtar kelimede otorite site olmanız gözlemlenebilir : )
  • Paylaş
1

Serkan Köse, Hepsine değil ama bir çoğuna katılıyorum.

Web sitesi trafiğini artırmak için öncelikle sürekli yeni içerik girmek gerekir. Bu içerikler özgün olmalı konu olsun diye yazılmamalıdır. İkinci olarak sosyal ağların etkisi gelmektedir. Çünkü insanlar sosyal ağlara çok fazla ilgi göstermektedir. Buralardan yaymaya çalıştığınız web siteniz insanlarda merak uyandıracaktır. Son olarak da reklam gelmektedir. Radyo ve televizyon reklamcılığı sayesinde daha geniş kitleye yayılacaktır.
  • Paylaş

Tam olarak neyi kastettiğinizi bilemiyorum ama çok düşük ücret karşılığı çok hızlı biçimde trafik kazanmak için adf.ly hizmetini deneyebilirsiniz.

  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

757 Görüntülenme7 Takipçi3 Yanıt