Bilmek istediğin her şeye ulaş

Web tasarımı bilmeyen birinin kendi web sitesini hazırlaması ne kadar mümkündür? " Kendi siteni yap" sloganıyla hareket eden firmalar ne kadar verimli ve güvenlidir?

Wix gibi siteleri kullanarak hiç bilmeyen biri bile web sitesi kolaylıkla yapabilir, gayet verimli ve güvenlidir. Hatta kendi yapacağınız web sitesine göre daha güvenlidir. Ama kendi siteni yap sloganıyla hareket eden her firmaya da güvenmemek gerekir tanınmış, bilinenler olmalı.
  • Paylaş
'Kendi siteni yap' sloganıyla hizmet veren servisler size sadece içerik girerek ve hazır tasarımlardan birini seçerek site sahibi olma imkanı verir.
Eğer bilgisayar okur yazarlığınız internette gezmenin biraz ötesindeyse Wordpress kullanarak daha kendi isteklerinize uygun bir site yapabilirsiniz.
Ama benim tavsiyem sitenizin daha profesyonel olması için bu işi yapan bir firmaya yaptırmanızdır. Hem tam istediğiniz gibi bir siteniz olur, hem de içerik hazırlamak dışında uğraşmamız olursunuz.
Ha firmaların ne kadar verimli ve güvenli olduğu, firmaya göre değişir. Şu lafı aklınızdan çıkarmayın yeter: "Ucuz etin yahnisi sert olur. "
  • Paylaş
Web tasarım bilmeyen bir kişinin kendi web sitesini hazırlaması tamamen kısıtlı bir şekilde olacaktır. Kendi web siteni yap diyen firmalar belirledikleri şablonlar üzerinden ticaret yapmanın peşindedir ve web tasarımcı arkadaşlarımızın işine taş koymaktadırlar. Onların yüzünden piyasa yerlerde :(
  • Paylaş
Wix gibi sitelerden kolayca site hazırlana bilir kendim denedim minik bir site yaptım sonra vakit bulamayıp kapattım. Bazı programlar var site yapımı için ama ingilizceniz olma ve para vermelisiniz
şu programın lite versiyonu deneyin scirra.com
  • Paylaş
Ücretsiz yaparsanız kendi alan adınız olmaz, ücretsiz hizmetler zaten uzun süredir var. iyi bir imaj için kendi alan adınız olmalı. O zaman da ücret işin içine giriyor. Hazır sitelerle belirli sınırlar içinde kalırsınız. Tam istediğiniz gibi bir web sitesine sahip olamayabilirsiniz.paket özellikleri yetersiz geldiğinde başta ucuz olarak görünen hizmetler işin içine girildiğinde değişebilir.
  • Paylaş
1

Şaman, Diğerlerini bilmem ama IM Creator kaynak kodunu 100$'a satıyor.

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

82 Görüntülenme9 Takipçi5 Yanıt