Bilmek istediğin her şeye ulaş

Webmaster olarak ödeme yaparken yaşadığınız sorunlar nelerdir? İkinci elden Domain, Reklam, Hizmetler için ödeme yaparken hangi sistemleri kulanıyorsunuz ve bu sistemlere güveniyor musunuz?

webmaster dünyasında yaşanan sorunlar nelerdir. Düzenle
Merhaba Sevgili Gökhan,
Ödeme sistemi olarak PayPal kullanmanı önerebilirim herhangi olası bir sorun dahilinde ödemeni 40 gün içerisinde tekrar alabilme imkanın mevcuttur.
2. El Domain alımlarını domain platformlarından veya webmaster forumlarından sağlayabilirsin bu yöntem dolandırılma riskini çok düşürüyor ayrıca gittigidiyor, hepsiburada, sanalpazar aracılığı ile de satın alma yapabilirsin bunlarda da geri iade sistemi mevcuttur.
Reklamcılık olarak Türk Reklam şirketleri zaten sayılı onların hepsi güvenilir bir ağ ve temelde hizmet veriyorlar, Yabancı kuruşlar ise Google, Yahoo, Yandex reklamcılığıda güvenilir boyuttadır. Sadece 1 siteden reklam almayı düşünsen dahi eğer bu yukarıda ki ilettiğim servisler ile sitelerinden reklam yayını yapıyorsa "bu siteye reklam ver" ilanı çıkar ve bu sayede site sahibiyle görüşmeden reklam verebilirsin.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

188 Görüntülenme2 Takipçi1 Yanıt