Bilmek istediğin her şeye ulaş

Whatsapp konuşmalarının okunması veya hacklenmesi mümkün müdür?

Mümkündür ama seninkini benimkini okuyup napcaklar başka. He eğer Recep sen soruyorsan bu soruyu mümkündür başka platforma geç
 • Paylaş
Yaşadığımız dünyada şimdilik sadece, beynimizdeki düşünce ve konuşmaların okunması-hack'lenmesi mümkün değildir. Geri kalan her şeyin evet.
 • Paylaş
1

Erkan Taylan, Günümüzde bu bile mümkün, google olsun face olsun her şeyimizi indexliyorlar (kaydediyorlar) ve bunu bize daha iyi "hizmet" (reklam) sunmak için kullanıyorlar. Ha sizin kastettiğiniz bu değildi ama o da mümkün efendim beynimizi de okuyabiliyorlar

Doğruyu ifade etmek gerekirse, bugünün dijital dünyasında, bilgi işleyebilecek her türlü bilgisayar, tablet, telefon gibi cihazlar ve onlar üzerinde yapılan bütün iletişim izlenmeye namzettir. Teknik olarak bunun önünde bir engel bulunmamaktadır. Önemli soru, bu faaliyete konu olmanızı belirleyecek önemde bir şey paylaşıp, paylaşmadığınızdır. Genellikle robot sistemler bazı kritik kelimelerin varlığı ile harekete geçecektir.
 • Paylaş
Whatsapp ın açıklarından değilde kullanıcı bazlı hatalardan üyelik bilgilerinizi ele geçirmeleri daha yüksek ihtimalli bir olasılıktır
 • Paylaş
Bilişim sistemlerinde mümkün olmayan hiçbir şey yoktur. Şuanda benim yapabildiğim kadarıyla aynı ağ üzerinden bağlanılan telefonlardaki whatsapp konuşmalarını görebiliyorum. Bu nedenle okul ağlarına dikkat etmek gerekir .
 • Paylaş
1

Berfi Boztemir, Peki bunu hangi program ile yapiyorsunuz ?

Çok mümkün ve hatta çok kolay, Marketten indirdiğiniz programlar konusunda dikkatli olmanız gerekiyor. Hep aklıma takılmıştır masum bir pusula programı neden çağrılara erişim, mesajları okuma, telefon ve sd karta yazma yetkisi gibi birbirinden gerekesiz bir sürü yetki ister diye. Şüphelendikleri mi indirmiyorum ben, marketten app yüklerken istediği yetkilere bakmanızı tavsiye ederim. Eğer program amacından fazla yetki istiyorsa indirmeyiniz. Whatssup v. B programların kaynak kodlarına sahip olan firma yetkilileri zaten her mesajı dilerse görebilir. Bu konuya benzer bir soru daha site içinde vardı bulursam linkini ayrıca eklerim.
 • Paylaş
2

Hakan, Kaynak kodlarına sahip olan firma dedim zaten, kaynak kodda var demedim, gözden kaçırdınız galiba detayı.

Emir Şenyer, Kaynak kodları programın çalışmasını sağlayan kodlardır. Mesaj içeriği kaynak kodlarında bulunmaz. "Çok kolay" denilebilecek hiçbir durum yoktur.

Whatsapp'ı yöneten birim istediği zaman zaten okuyabiliyor hatta bir kullanıcı üstündeki şikayet silsilesiyle ''spam politikası'' gereği, yetkililer tüm yazışmaları görebilidiği bilinen bir gerçek.
Hack ! Herkesin ilgisini çeken konu :)
Mümkün fakat çok zor facebook twitter whatsapp gibi sitemlere öle her baba yiğit giremez hatta devlet imkanları ile bile çok zor. Whatsapp, facebook twitter gibi sistemleri hacklanmasi zaten bu konu üzerindeki odaklar onları değil sizi hackliyorlar :) telefonunuza, bilgisayarınıza girmek whatsapp hacklemekden çok daha kolay bilgisayarınıza yada kök izni verilen telefonunuza girildiğinde adamlar zaten whatsapp facebook twitter ne varsa hacklemiş oluyorlar
 • Paylaş
Teorik olarak mümkün, ayrıca mobil işletim sistemine girebilecek logger benzeri casus yazılımlarla tüm yazışmaların takibi mümkün.
iOS için jailbreak sonrası bir çok app ile bu tür uygulamalar yapılabiliyor.
 • Paylaş
Mümkündür. Aramızda ajanlar olabilir.
 • Paylaş
Merhaba; cihazınızın modeli nedir?
 • Paylaş
Günümüzde internet ortamında çalınamayacak bir bilgi yoktur. Ama bu kadar küçük bir ihtimali düşünmeye de gerek yok bence. Sonuçta bunun olmaması için uğraşan insanlar var.
 • Paylaş
Kardeşim sen adamların amacının para kazanmak mı olduğunu düşünüyorsun sadece tabi bilgi bankası oluşturuyorlardır ama Cem Yılmaz'ın dediği gibi sanırsın seni cia takip ediyor.
 • Paylaş
Tabi ki mümkün indirirken bizlerden onlarca konuda izin istiyor mecburen vermek zorunda kalıyoruz bu izinler ile mesajların okunması dışında telefondaki resim, video benzeri şeyleri de görebilir... .
 • Paylaş
Eğer İngilizce biliyorsanız bir kaç yıl çok uğraşırsanız dinleyebilirsiniz. Dinleyemeseniz bile uzmana yakın bilgi sahibi olur ve para kazanmaya başlamak mümkündür. En basitinden eğer whatsapp konuşmasının yapıldığı ağı dinleyerek bile bunu elde etmek mümkün.
 • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

5464 Görüntülenme18 Takipçi14 Yanıt