Bilmek istediğin her şeye ulaş

Wordpress bloğumda reklam yayınlayarak para kazanabilir miyim?

Bloğumu yeni oluşturdum.Bknz.braincoblog.wordpress.com/2015/10/11/oto... Ziyaretçilerim arttığında reklam yayınlayıp ek bir gelir elde etmek istiyorum.Neler yapmalıyım? Ayrıca Wordpress'te mi yoksa Blogger'de mi reklamlardan daha çok gelir elde edebilirim.Hangisini daha çok kişiselleştirebilirim?Düzenle
Google adsens ten tutun özel reklam verenlere kadar birçok firmanın reklamlarını blogunuzda yayınlayarak gelir elde edebilirsiniz, ama önce somut derecede reklam verebilecek bir içeriğe sahip olan bloga sahip olabilmek.
  • Paylaş
Evet, Google Adsense reklam sistemini kullanarak para kazanabilirsiniz :)
  • Paylaş
Wordpress blogunuzda veya kuracağınız herhangi bir web sitesinde öncelik zengin ve düzenli girişlerin sürekli olarak tekrar etmesidir. Bu önceliği geçerseniz dilediğiniz herhangi bir firmadan, Google Adsense'den, ya da PTC sitelerinden bakınız (v3.adhood.com/) blogunuza reklam alabilirsiniz. Bunun yanı sıra, anlaşılan Wordpress'te yenisiniz? Yazılarınızı yazarken "Özet" özelliğini kullanmanızı tavsiye ederim. Bunun için yazı yazarken, yazım editöründeki ikonların üzerinde fareyi gezdirin ve "Read More" etiketini yapıştırın. Blogger kullanabilmek için bir miktar da olsa kodlama ve blogger mantığını çözmeniz gerekir. Şimdilik size öneri olarak Wordpress'te kalmanızı tavsiye ederim. İyi bloglamalar.
  • Paylaş
Evet wordpress sitenizden reklam yayınlayıp, para kazanabilirsiniz. Siteniz hit çekiyorsa hiç sorun yok.. .
  • Paylaş
Evet ancak ziyaretçi sayınız çok olursa.
  • Paylaş
Bu tarz sitelerde trafik yaratmadıkça gelir elde etmeniz zor. Öncelikli olarak buna odaklanmanız gerekir. Sonrasında ise Google Adsense ile başlayabilirsiniz. Trafiğiniz çok artarsa blogunuzdaki reklam alanlarının kiralık olduğunu duyurarak bu alanları firma veya kişilere direkt olarak aylık kiralama şansınız da oluşacaktır.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

154 Görüntülenme7 Takipçi6 Yanıt