Bilmek istediğin her şeye ulaş

Work and travel mantıklı bir seyahat yöntemi mi?

Kesinlikle kötü bir program olduğunu düşünüyorum. Bu konuda çevremdeki gözlemlerimde dahil,şanslı arkadaşım da var ama o da çok gezme fırsatı olmadığını söyledi. Bir kere şirket daha gitmeden sorun çıkarabiliyor.
İşçilik çok zor olabiliyor,hatta Amerika'nın ucuz işçi çalıştırma politikası olduğunu düşünüyorum. Oraya gitmeniz uçak biletiniz,şirket masrafları ortalama 5 bin lira. Ki kaldığınız yeri,yediğinizi saymıyorum. Kazandığınız,harcadığınızı karşılayamayabiliyor. 5 bin lira parası olan birinin gidip çalışmasını da mantıklı bulmuyorum,al git tatil yap diyorum ki,isyan edip haberlere çıkan, işi bırakıp gelen insanlar da var.
  • Paylaş
Work and travel Amerika macerası yaşamak öğrenciler için ideal bir programdır. Ancak bu program kurs eğitimi yada tur gezisi değildir. Sadece üniversite öğrencilerinin faydalanabileceği bir programdır. Work and travel öğrencilerin yaz tatilini Amerika'da geçirmelerini sağlar. Bu süre içinde basit işlerde çalışıp, günlük hayatta kullanabilecekleri İngilizceyi geliştirmeyi amaçlar. Bunların dışında size kalan zamanda Amerikayı gezmeniz mümkündür. Bir öğrenci için kaldığı yer ve insanlar ne kadar kötü olursa olsun macera ve kendini geliştirmesi açısından güzel bir program olduğunu düşünüyorum.
  • Paylaş
Bence tamamen para kazanmak amaçlı ama parayı gittiğiniz ülke kazanacak.
  • Paylaş
Work&Travel'a gitmek için ödediğiniz paranın tamamını orada kazanıyorsunuz.Neredeyse bedavaya olduğunu düşününce çok mantıklı.Sonuçta diliniz,kişiliğiniz gelişiyor ve bir çok güzel yer görme imkanınız oluyor.
  • Paylaş
Aslında hiç mantıklı değil.Bir arkadaşım gitti.Evet hem sizi yurtdışına götürüyor hemde iş buluyor.Ama dikkat ederseniz bulduğu işleri siz kendi isteğinizle seçemiyorsunuz.Work and Travel'in her iş kolunda kolu var. Yani gittiğinizde şanslıysanız iyi bir iş bulursunuz ama değilseniz B.king de eleman olursunuz.ONUN YERİNE INTERRAIL'I ÖNERİRİM !
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1403 Görüntülenme9 Takipçi5 Yanıt