Bilmek istediğin her şeye ulaş

Özel alışveriş sitelerinden alışveriş yapıyor musunuz? Bugüne kadar yapmış olduğunuz alışverişlerinizdeki memnuniyet dereceniz nedir?

Markafoni, Trendyol, Vipdukkan ve Limango'dan alışveriş yaptım hiçbirinde herhangi bir problem yaşamadım. Benim düşüncem artık internet siteleri müşteri memnuniyetinde çok ileri seviyedeler. Çünkü rekabet çok fazla ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmadan ayakta durmak imkansız hale geldi. Kaldı ki müşterinin elinde sosyal medya gibi bir güç var. Anında yerin dibine sokar şikayetçi olduğu firmayı.
  • Paylaş
Bir kere çok pis gaza gelip mcj den tablet aldım sorunsuz bir alışverişti üstelik gereksiz bir sürü hediye vardı kolide mutlu oldum. Ama hala araç için koktuk arkası tablet tutucuyu kullanmadım, hatta denemedim bile.
  • Paylaş
Hepsiburada.com ve vatan bilgisayar. Hiç bir sorun yaşamadım.
  • Paylaş
Online alisveris konusunda oldukca cok siteden alisveris yapan ve takip Eden biriyim.
1v1y.com'dan da bircok kez alisveris yaptim. Hic bir memnuniyetsizligim olmadi. Her gun yaptiklari ozel 3 urun indirimi ve tweetsale gunleri de takip ettiklerimden.
Bazi kampanyalarda diger sitelere gore fiyatlar yüksek kalabiliyor. Sanirim o da biraz digerlerinden farkli olduklarini dusundurmek icin. Cektikleri tv reklam filmi de oldukca basarili.
  • Paylaş
Tercih etmedim ama trendyol ve markafoni bu konuda iyi siteler, güvenilebilinirlikleri yüksek..
  • Paylaş
Bir kere ayakkabı aldım. Sonra anladım ki ayakkabı internetten alınmazmış. Erkek giyim için internetten alışveriş düşünmüyorum. Kadınlara daha çok hitap ediyor.
  • Paylaş
Giyim ve yiyecek hariç birçok ihtiyacımı İnternet'den karşılıyorum. Türkiye'de henüz kötü bir tecrübem olmadı. Sitenin güvenilirliği, sahibinden ya da gittigidiyor gibi sitelerde satıcıların aldıkları yorumlar iyi incelendiğinde en az gerçek bir dükkandan yapılan alışveriş kadar güvenilir olduğunu düşünüyorum.
  • Paylaş
Genelde alışverişlerimizi internetten yaparız. Eşim ile en çok alışveriş yaptığımız sitelerden olan markalardan.com oldukça uygun fiyat ve alışveriş sonrası herhangi bir problem yaşamadım. Aynı zamanda hepsiburada.com'dan alışveriş yaparım.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

927 Görüntülenme12 Takipçi8 Yanıt