Bilmek istediğin her şeye ulaş

Yalnızlıktan ölmek üzereyim. İşinde gücünde bir insan için yeni arkadaşlar ve mümkünse kız arkadaş edinmek için hangi yolu önerirsiniz?

Net öneriler istiyorum. Sosyal ol, ortamlara karış deyip kenara çekilmeyin.Düzenle
Yalnız olma nedenin belli mi? Şöyle ki çekingen bir insan olduğun için mi yalnızsın yoksa işin gerekeği sosyal olamadığın için mi? Çekingen biriysen çözüm yine sende kendini zorlamalısın çıkmak için konuşmak için. İşin nedeniyle yalnızsan @winterwitch'e katılıyorum en iyi sosyalleşme hobi gruplarına katılarak veya ilgi alanına göre derneklere üye olarak yapabilirsin.
  • Paylaş
Ben internet yerine hobi gruplarına katılmanızı öneririm. Bu sayade asosyalliğinizdende sıyrılmış olursunuz hemde neden kız arkadaşım yok sorusunu daha az aklınıza getirirsiniz. Üstelik bu tür gruplardan tanışıp evlenenlerde pek fazla şu ara =). Resim olur, dalış olur, fotoğrafçılık olur, bisiklet olur, yürüyüş olur, varsa merak motosiklet olur offroad olur...
İlla sosyal medya istiyorsanız arkadaşlar yazmış tinder var, okcupid var, instamessage var, eçift var, siberalem var, badoo var, onlinepeole var, wechat var, social math var, skout var...
Yalnız kadınlar biraz çekimser olabiliyor milletin saçma mesajları yüzünden :)
  • Paylaş
Arkadaş işi zor yine de fikirdeşlerinizi bu sitede bile bulabilirsiniz. Kız arkadaş işi daha kolay, onun için İnternet'de bir yığın çöpçatan sitesi var, oralardan kısa sürede kafanıza uyan bir kız arkadaş bulabilirsiniz.
  • Paylaş
Öncelikle kişi kendini tanımalı ve sonra bu bilgilerle, gün içerisinde iletişim kuracağı insanlarla birtakım etkileşimlere girmeli. Ne de olsa her iletişim bir alışveriştir. Bu alışverişten birbirinizin payına düşenler neticesinde sonuçlar iyi de gelebilir, kötü de. Ancak kişi kendine şu soruyu sorabilmeli: "İnsanlar neden benimle 'alışveriş' yapsınlar? " Bu soruya kayda değer cevaplar verebiliyorsa kişi, bu cevapların altındaki etkiyi diğer insanlara da hissettirebilmeli, onların da bu cevapları öğrenmesini sağlamalı ki insanlar birtakım aktivitelerde bulunacakları sırada söz konusu kişiyi de buna dahil etmeyi isteyebilsinler. Sonrası da gelir zaten.
  • Paylaş
Sosyal uygulamaları denedin mi? Tinder, badoo vs
  • Paylaş
Uygulama deneme bence çık gez eğlen biraz da sosyal ol bence senin nasıl birisi olduğunu bilmiyorum ama yalnız olduğun duygusunu at kafandan
  • Paylaş
Kendinizi sosyal bir gruba dahil edin. Grup dediysem, kanlı canlı buluşmalar yapan, ortak paydalarına değer veren insanlarla olmalısın. Çünkü senin sevdiğin şeyi sever ve saygısı vardır.
Motor alabilirsin, yok diyorsan bisiklet alabilirsin.
  • Paylaş
Yaşam şeklin bu soruyu sorabilecek kadar vahim ise, boşuna çırpınma derim.. Maalesef bunun için herhangi bir kestirme yol yok! !
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

210 Görüntülenme9 Takipçi8 Yanıt