Bilmek istediğin her şeye ulaş

Yargıtay, 32 sanıklı davada, yerel mahkemenin “13 yaşındaki N.Ç.’nin sanıklarla rızasıyla birlikte olduğu” yönünde ki kararını onadı.

Bu çocuk koruma altına alındığında psikolojik tedaviler dışında oturamadığı için 4 kez ameliyat geçirdi,mahkeme 8 yıl sürdü,bu kararı veren aklıevvel şahıslar 8 yıl içinde bu çocuğun durumu hakkında bilgi almayı akıl edemedilermi? ben bir yakını olsam AİHM'e kadar giderim.
  • Paylaş
Söylenecek tek kelime bile kalmamıştır!
  • Paylaş

adli kararlar haber niteliğinde yayınlandığı zaman adliye muhabirinin zekası kadar doğru haber değeri taşır.

Yargıtay kararı gördünüz mü hiç bilmiyoru ama Yargıtay kararları yargılamanın hukusal boyutunu inceler eğer hakimin kararında genel hukuka aykırı bir karar yoksa ve mevcut hukuk kurallarına hakim efendi uymuşsa yargıtay o kararı onar.

 

bu sebeple yargıtayın bu kararı  onamasındaki gerekçeli kararı ele geçirmek lazım orada mahkeme  kararını neden onadığını gerekçeleri ile açıklarlar.  işte ondan sonra ancak 'oooo yargitay napmış böyle yaaa' diyebiliriz. çünkü hepimizin de bildiği üzere insanı değerler bakımından 13 yaşındaki bir kız iradesi ile 32 tane hayvanla ile birlikte olmaz çünkü 18 yaşından küçüklerin kanuni irdeleri ebevynlerinin sorumluluğu altındadır.

  • Paylaş
1

Hakan, Ayrıca; bu 32 sefil insanı bir avukat savundu. Çünkü parası olmayana bile devlet bir avukat tahsis ediyor. Bu linç mantığı ile düşündüğümuz zaman birgun bir kadı kararı ile adalet istiyorum diye bağırırken bulabiliriz kendimizi.

Hüriyetin haberi; hurriyet.com.tr/gundem/19150500.asp
Şaşırtıcı bir durum ve kahrolası bir durum.
  • Paylaş
Bu hayvanlara da aynı şekilde tecavuz ederler inşallah içeride kalacakları o kısacık sure içerisinde
  • Paylaş
Adliye muhabirlerinin haberine göre düşünmüyorum ben. Yıllar önce bu haberi ilk duyduğumda bir çocuğa nasıl böyle bir şey yapabilirler diye havsalam almamıştı. Bugünde haberi okuduğumda dağıldım(alttaki linki oku lütfen).yerel mahkeme 13 yaşındaki bir çocuğun kendi rızasıyla birlikte olduğu gerekçesiyle sanıkların cezalarını düşürüyorsa ve gerekçe ne olursa olsun yargıtayda bunu onaylıyorsa, pes diyorum:(((
  • Paylaş
Bir başka saçmalıkta mahkemeden.. Nasıl böyle bir karar verilebilir anlayan varsa bana da anlatsın..
  • Paylaş
İşte sözün bittiği yer tecavüz olsaydı da üzücüydü 13 yaşında ki çocuğun gönül rızasıyla birlikte olmasıda üzücü
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

831 Görüntülenme9 Takipçi8 Yanıt

Konu Başlıkları